Drag Racing 4x4

Drag Racing 4x4

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 661
  • DOSYA BOYUTU 22.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Creative Mobile

Drag Racing 4x4 ile jipleri ve 4x4 kamyonları kıyasıya yarıştırabiliyoruz.

Drag Racing 4x4, drag yarışı heyecanını Android cihazlarımızda yaşamamızı sağlayan ücretsiz bir yarış oyunudur.

Drag Racing 4x4 bize dört çeker kamyon ve jiplerden birini seçerek diğer dört çeker araçlarla yarıştırabilme imkanı sunuyor. Oyunda aracımıza en hızlı şekilde kalkış yaptırmalı, doğru zamanda vites atlatarak bitiş çizgisini en önde geçmeliyiz.

Drag Racing 4x4 bize birçok farklı dört çeker araç seçeneği sunmakta. Hatta bu araçlar arasında Monster Truck olarak adlandırılan devasa dört çeker araçlar bile yer alıyor. Her araç kendine özgü bir yapıya sahip ve yarışlarda bu özellikler ön plana çıkmakta.

Drag Racing 4x4'de yarışları kazandıkça arabamızı geliştirebiliyor ve motorunu, nitro ve yol tutuşu gibi özelliklerini güçlendirebiliyoruz. Oyunun yüksek kalite grafikleri bize dört çeker araçları en güzel şekilde yansıtmakta. Gerçekçi fizik hesaplamaları ile desteklenen oynanış sistemi oyunu akıcı bir şekilde oynayabilmemizi sağlıyor.

Oyunun karışık olmayan kolay kontrolleri sayesinde eğlencemiz baltalanmamakta. Vites değiştirmemiz gereken zamanı ve mevcut hızımızı güzel bir şekilde tasarlanmış kokpit görünümü ile takip edebiliyoruz.