Dragon Hunter

Dragon Hunter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 398
  • DOSYA BOYUTU 6.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FT Games

Dragon Hunter eğlenceli bir kule savunma oyunudur

Dragon Hunter klasik kule savunma oyunu yapısında olan ve kontrol sisteminde getirdiği yenilikle öne çıkan eğlenceli bir kale savunma oyunudur.

Ücretsiz bir Android oyunu olan Dragon Hunter'da kalesi ejderhalar tarafından saldırıya uğrayan bir krallığın savunma birliklerini kontrol etmekteyiz. Ejderhalar bu saldırılarında tek başlarına değillerdir. Birçok farklı yardımcı ile amansızca saldıran ejderhalara farklı tipteki birliklerimizle karşı koyabiliyoruz. Standart askerlerin yanında kalemizde oluşan hasarları tamir edebilen işçiler yetiştirebiliyoruz ve kalemizin güçsüz duruma düşmesini engelleyebiliyoruz. Bunun yanında güçlü büyücülerimiz bütün düşmanlarımızın canına okumak için tetikte beklemekte.

Dragon Hunter oldukça eğlenceli ve kolay bir oynanışa sahiptir. Kalemize doğru ilerleyen düşmanlara karşı ok atabilmek için parmağımızı ekranda hareket ettirmemiz yeterlidir. Öldürdüğümüz ejderhalardan düşen altınları toplayabiliyoruz ve bu altınları oklarımızı, büyülü gücümüzü ve daha birçok özelliği geliştirmek için kullanabiliyoruz.

Bölüm sonlarında bekleyen amansız bölümsonu canavarları bize ek ödüller sunmakta. Eğer kule savunma türündeki oyunları seviyorsanız Dragon Hunter'ı deneyebilirsiniz.