Dragon Warcraft

Dragon Warcraft

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 229
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici FT Games

Dragon Warcraft eğlenceli bir kule savunma oyunudur

Dragon Warcraft ejderhaların ve büyülerin hakim olduğu bir dünyada geçen eğlenceli bir kule savunma oyunudur.

Ücretsiz olan Android oyununda savaşçılarımızı toplayarak şeytani ejderha lorduna ve iblis hizmetkarlarına karşı kalemizi savunuyoruz. Bitmek bilmeyen saldırılarına karşılık vererek cesaretlerini kırmalı ve onurumuzu korumalıyız. Mücadelemizde antik ve kudretli silahların yanında güçlü büyüler ile düşmanlarımıza diş bileyeceğiz.

Oyunun bitmek bilmeyen yapısı oyuna sürekli bağlı kalmanıza neden oluyor. Oyunda kalemize yaklaşan canvarlara hedef alarak ateş ediyoruz ve surlarımıza ulaşmalarını engelliyoruz. Oldukça kolay bir şekilde oynanabilen oyun karışık kontrollere bulaşarak oyundaki eğlenceden uzaklaşmamızı engelliyor.

Oyunda kullanabildiğimiz silahları geliştirebiliyor ve daha güçlü düşmanlara karşı önlem alabiliyoruz. 30'un üzerindeki silah geliştirme seçeneği oyunda bizleri beklemekte. Bunun yanında geniş yetenek ağacı ile özel yeteneklerimizi farklı şekillerde yapılandırabiliyoruz. Birçok farklı büyü de silahların yanında hizmetimize sunulmarak oyunda çeşitlilik yaratıyor.

Oyunda kuvvetli bölüm sonu canavarları ile heyecan üst düzeye taşınmakta. Hoş grafikler ve oyun müzikleri oyunun kalitesini arttırıyor.