Draw Slasher

Draw Slasher

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 60
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mass Creation

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz beceri oyunudur.

Draw Slasher, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Boş vakitlerinizi eğlenceli bir şeylerle değerlendirmek istiyorsanız ve bu esnada da kafanızı boşaltmak istiyorsanız, Draw Slasher'ı deneyebilirsiniz.

Oyunun konusuna göre şehrini savunan bir ninja ile oynuyorsunuz. Zombi maymunlar, zombi korsanlar, korsan maymunlar, zombi korsan maymunlar ve bazen de hepsi bir arada şehrinize saldırıyorlar. Siz de bu saldırıları geri püskürtmelisiniz.

Bunun için ninja kılıcınızı kullanarak önünüze gelen her şeyi yoketmeli ve düşmanlarınızı yenmelisiniz. Bir açıdan meyve doğrama oyunlarına da benzeyen oyunda kahramanınızı ekranda görerek oynuyorsunuz.

Aynı zamanda da bir koşu oyunundan öğeler taşıyan oyunda bir yandan koşarken bir yandan karşınıza çıkan herşeyi parmağınızla kaydırarak kesmeniz gerekiyor. İlk bir kaç bölüm çok kolaymış gibi görünse de ilerledikçe zorlaştığını görüyorsunuz.

Bunun dışında gerçekten akıcı bir oyun stiline sahip olan Draw Slasher'ın grafikleri de gayet göze hitap edecek şekilde dizayn edilmiş. Hikayesiyle de sizi içine çekecek olan oyunda iki farklı oyun modu olduğunu da belirtmek gerekir.

Eğer siz de bu tarz eğlenceli ve sürükleyici beceri oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu indirip denemelisiniz.