Draw the Path

Draw the Path

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 44
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simple Things

Draw the Path, Android cihazlarınızda oynarken keyifli vakit geçirmenizi sağlayan ücretsiz ve eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Draw the Path, her biri 25 farklı bölümden oluşan 4 dünyaya sahip olan eğlenceli ve ücretsiz bir Android bulmaca oyunu. Oyundaki amacınız her bölümde tüm yıldızları toplamak için gerekli yolu eliniz ile çizmeniz. Siz yolu çizdikten sonra oyuna müdehale edip topu yönlendiremiyorsunuz. Bu nedenle yolu çizerken topun tüm yıldızları toplaması gerektiğini unutmayın. Yıldızları toplamak dışında topun bitiş noktasındakli boşluğa da ulaşması gerekiyor. Eğer bu deliğe yıldızları toplamadan ulaştırırsanız, daha az puan alıyor ve bölümü düşük yıldızla geçiyorsunuz.

Basit bir oyun mekaniğine ve oynanışa sahip olmasına rağmen oyunda başarılı olmak gerçekten zor. Dışardan bakıldığında hemen yaparım nolcak diyip elinize aldığınızda zorluğu farkediyorsunuz. Bu şekilde popüler olan farklı oyunlarda olduğu için bu oyuna kolay düşüncesiyle yaklaşmadım. Nitekim sonuç öyle de oldu. Fakat bir süre oynayıp oyuna alıştıktan sonra daha başarılı olabiliyorsunuz.

Farklı bölümler arasında tüm yıldızları toplayıp hepsini geçerim diyorsanız oyunun ücretsiz versiyonunu indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Özellikle boş zamanlarınızı geçirebileceğiniz güzel bir oyun olan Draw thr Path'i hemen oynamak için android telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.