Drawn: The Painted Tower

Drawn: The Painted Tower

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 64
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Big Fish Games

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Drawn: The Painted Tower, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca ve macera oyunudur. Oyunu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz fakat beğenirseniz tam versiyonunu satın almanız gerekiyor.

Bu tarzda pek çok başarılı oyunun yapımcısı olan Big Fish firması tarafından geliştirilmiş olan oyun aslında bir bilgisayar oyunu olarak ortaya çıktı. Daha sonra mobil versiyonları da geliştirilen oyun bir hayli eğlenceli.

Oyunda bir kulede maceraya çıkıyor ve Iris adlı prensesi kurtarmaya çalışıyorsunuz. Iris'in çok özel bir yeteneği var o da yaptığı resimlerin canlanabilmesi. Bu resimlere giriyor, gerekli ipuçlarını bulup görevleri tamamlayarak oyunu bitirmeniz ve Iris'i kurtarmanız gerekiyor.

Farklı türde bulmacaların olduğu oyunda 70'den fazla mekana gidiyorsunuz ve buralardaki eşyaları toplayarak gerekli yerlerde kullanıyor, böylece bulmacaların üstesinden geliyorsunuz. Bu esnada da bazı karakterlerden yardım alabiliyorsunuz.

Oyun, etkileyici grafikleri, gerçekçi ortam sesleri ve orijinal müzikleri ile de dikkat çekiyor diyebilirim. Ayrıca takıldığınız yerde ipucu alabiliyor veya mini bulmacayı tamamen geçebiliyorsunuz.

Eğer siz de bu tarz bulmaca oyunlarını seviyorsanız, bu oyunu denemenizi şiddetle tavsiye ederim.