Drift Max City

Drift Max City

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 333
  • DOSYA BOYUTU 59.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tiramisu

Drift Max City mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

Drift Max City güzel grafikleri heyecanlı bir oynanışla birleştiren bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Drift Max City, Türk oyun geliştiricisi Tiramisu tarafından geliştirilmiş başarılı bir yapım. Drift Max City'de drift yani yanlama üzerine kurulu bir yarış tecrübesi bizi bekliyor. Oyuna aracımızı seçiyoruz ve farklı yarış pistlerinde belli tur sayısını yanlayarak tamamlamaya çalışıyoruz. Ne kadar hızlı ve ne kadar uzun yanlarsak o kadar yüksek para kazanmaktayız. Ayrıca yanlarken kenarlara ne kadar yakın olursak o kadar fazla altın kazanabilmemiz mümkün.

Drift Max City içerisinde 7 farklı aracı kullanabilmekteyiz. Ayrıca bu araçları modifiye edebilmemiz de mümkün. Oyundaki araç modellemeleri ve grafikleri gayet güzel görünüyor. Oyun boyunca 5 farklı yarış pistinde yarışabilmekteyiz. Bu pistlerde de hem gece hem de gündüz yarışları yapabiliyoruz.

Drift Max City'de aracınızı farklı kamera açılarını kullanarak yönetebilir, dilerseniz dokunmatik kontrollerle, d,lerseniz hareket sensörü yardımıyla oyunu oynayabilirsiniz.