Drink Beer, Neglect Family

Drink Beer, Neglect Family

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 529
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici esayitch

Drink Beer, Neglect Family ilginç ve mizahi bir platform oyunudur

Drink Beer, Neglect Family retro tarzda bir görünüme sahip olan ve oldukça eğlenceli bir oynanış sunan bir platform oyunu olarak tanımalanbilir.

Güncel internet tarayıcınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Drink Beer, Neglect Family'de oldukça mizahi bir hikaye konu alınıyor. Oyunumuzun hikayesi hayatta umursadığı tek şeyin bira olduğu bir kahramanın etrafında dönüyor. Kahramanımız oyun boyucna bir yandan eşinin dırdırından ve çocuklarının dertlerinden kaçmaya çalışıyor, diğer yandan içebildiği kadar bira içmeye çalışıyor. Bize de kahramanımıza rezil bir ayyaş olmaya giden yolda ona eşlik etmek düşüyor.

Drink Beer, Neglect Family'nin oynanışı sürprizlerle dolu. Oyunda temel olarak ekranda göreceğimiz biraları içmeye çalışıyoruz. Fakat bira içtikçe aile üyelerimizin fotoğrafları ekranda beliriyor. Bu fotoğraflara değdiğimizde oyun sonlanmakta. Bira içtikçe daha fazla fotoğraf ortaya çıkarken bir yandan da içtiğimiz biralar yan etki yapıyor. Kimi zaman yön duygumuzu kaybediyor, kimi zaman köprülerden düşmeye başlıyor, kimi zaman da düzenli aralıklarla kusmaya başlıyoruz. Ne kadar çok bira içersek oyunda o kadar yüksek puan toplamaktayız.

Drink Beer, Neglect'de klavtedeki yön tuşlarını kullanarak kahramanımızı yönlendirebiliyor, z tuşuyla zıplayabiliyoruz.