Drippler

Drippler

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 463
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Drippler

Drippler uygulaması sayesinde Android cihazınızın tüm ince detaylarını kontrol edebiliyorsunuz.

Drippler uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarına çok daha kolay bir şekilde hakim olabilmeleri ve pek çok detaylı konuyu kolaylıkla çözebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Hem kolayca kullanılabilen bir yapıya sahip olması, hem de Android cihazınızda yer alan tüm detayları incelikle çözmenize yardımcı olması sayesinde denemek isteyebileceğinize inanıyorum.

Uygulama içerisinde Android cihazınızı kullanırken faydalanabileceğiniz pek çok ipucu yer alıyor ve bu ipuçları sayesinde geçmişte bir kaç adımda yapabildiğiniz ya da yapamadığınız pek çok işlemi en rahat şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca cihazınızın gizli ayarlarına ulaşmak için de yine Drippler'ın yardımından faydalanabiliyorsunuz.

Android cihazınızın üreticisinin yayınladığı yeni işletim sistemi güncellemelerine de yine uygulama içerisinden erişme imkanı mevcut. Bazen cihazlara otomatik bir şekilde bildirim gelmemesi ve kullanıcıların manuel kontrolü unutması sebebiyle eski işletim sistemi sürümünü kullanmak mümkün hale gelebiliyor ve bu durumu engellemek için Drippler'dan faydalanabiliyorsunuz.

Widget desteği sayesinde pek çok aracı mobil cihazınızın ana ekranına taşıyabilen ve sistemin en detaylı işlevlerini bile ana ekrandan erişilebilir hale getiren uygulamanın tema ve duvar kağıdı desteği de görünümü iyileştirmenize yardımcı oluyor.

Android cihazını çok daha detaylı ve kapsamlı bir şekilde kullanmak isteyenlerin kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gereken uygulamalar arasında yer alıyor.