Drive Ahead APK

Drive Ahead APK

kullanıcı

Drive Ahead APK, arabaları çarpıştığı retro grafiklere sahip ücretsiz Android oyunudur. Multiplayer (çok oyunculu) oynamayı destekler.

Drive Ahead APK, son derece basit yapılı olmasına rağmen oynarken eğlenmenizi ve hatta heyecanlanmanızı sağlayan ücretsiz Android yarış oyunlarından bir tanesi. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz oyunda ister bilgisayara karşı isterseniz de arkadaşlarınıza karşı yarışarak onlarla arena da karşı karşıya gelebiliyorsunuz.

Drive Ahead APK İndir

Basit bir yapıya sahip olan oyundaki amacınız arenada rakip araçları yok etmek. Bunu başarabilmek için üzerlerine sürmeniz gerekiyor. Rakibinizin aracına çarpmayı başarırsanız bir round kaznamış oluyorsunuz ve toplamda 5 round kazanan oyuncu oyunun galibi oluyor.

Oyunda aracınızı kontrol etmek için ekran üzerinde yer alan joystick'i kullanmanız gerekiyor. Bu kontrol sistemi başlangıçta biraz zorlasa da, bir süre oynadıktan sonra alışıyor ve aracınızı daha rahat kontrol etmeye başlıyorsunuz.

Farklı araçlar kontrol ederek düşmanlarınız ile göğüs göğüse çarpışacağınız bu yarış oyununda kazanan olmak için rakibinize merhamet göstermemeniz gerekiyor. Basit ama eğlenceli oyunlar oynayarak keyifli vait geçirmeyi seviyorsanız bu oyuna bir göz atın derim.

  • Savaş Arenası, yarışan şampiyonların yetiştiği yerdir. Hızlı ateşlenen 2 oyunculu mücadelelerde arkadaşlarınızla çatışın.
  • Lonca arkadaşlarınızla takım kurun. Skor tablolarında diğer takımları ezin ve birlikte yarış mücadelelerinde takımınızı zafere taşıyın.
  • Macerayla yüzleşmek ve düşmanlarla çarpışmak için yolculuğa çıkın. Bu çizgi film arabalarını kontrol etmede ustalaşın.
  • Yüksek puanlarınızı ve en komik anlarınızı aktif video topluluğunda paylaşın.
  • Günlük gösterilere göz atın, her gün tamamlamanız gereken yeni görevler var.
  • Haftalık olarak güncellenen Rift Riders Boss mücadelelerinde yeni bir evren var.
  • King of the Hill’de sonsuz rakip akışına karşı ne kadar hüküm sürebilirsiniz?
  • Robotlar, uzaylılar ve penguenler gibi tehlikelerden kaçınırken muhteşem ödüller için egzotik stilize edilmiş görev stadyumlarını keşfedin.