Drive for Speed Simulator APK

Drive for Speed Simulator APK

kullanıcı

Drive for Speed Simulator APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir araba simülasyonu oyunlarından. Bu Android oyunu araba yarışı tutkunlarına tavsiyemizdir.

Drive for Speed Simulator APK oyunculara gerçekçi ve heyecanlı bir araç kullanma tecrübesi yaşatabilen bir mobil yarış oyunu olarak tanımlanabilir. Simülasyon tarzında araba yarış oyunları, araba sürme oyunlarını seviyorsanız, Drive for Speed Simulator Android oyununu oynamalısınız.

Drive for Speed Simulator APK İndir

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Drive for Speed: Simulator'da bizi birçok farklı sürüş testi bekliyor. Bir simülasyon şeklinde tasarlanmış oyunda bu sürüş testileri gerçekçi şartlar içinde yaratılıyor ve biz bu gerçekçi şartları göz önünde bulundurarak zamana karşı yarışıyoruz.

Drive for Speed: Simulator'da şehir içinde araç kullandığımız için trafik şartlarına dikkat etmeliyiz. Yolumuza çıkan araçlar, trafik sıkışıklıkları, uzun kamyon ve toobüs gibi araçlar bu zorlu trafik koşullarından bazıları. Oyundaki görevleri tamamladıkça para kazanabiliyoruz ve bu parayı yeni arabaların kilidini açmak için kullanabiliyoruz. Oyun içinde 20 farklı araç seçeneğine sahibiz. Ayrıca bu araçların görünümünü farklı rüzgarlık, jant, lastik ve boya seçenekleriyle kişiselleştirebiliyor, araçların motorlarını modifiye ederek güçlendirebiliyoruz.

Drive for Speed: Simulator içinde serbest sürüş modu da yer alıyor. Bu sayede şehir içinde dilediğiniz gibi araç kullanabiliyorsunuz.

  • Oynanabilir 20'den fazla araba
  • Sandbox şehrinde serbest sürüş modu
  • 4 çeşit görev
  • Arabanızı özelleştirmek için farklı aksesuarlar