Drive Zone Online APK

Drive Zone Online APK

kullanıcı

Drive Zone Online APK ile araçlarınızı modifiye edebilir ve eğlenceli yarış deneyimleri yaşabilirsiniz.

Drive Zone Online APK, araba sürmeyi sevenler için harcadığınız vakte değecek çevrim içi araba yarışı oyunu. Araba yarışı oyunları stres atmak için birebir olan oyunlar arasında yer almaktadır. Özellikle gerçekçi grafikler, rahat sürüş dinamiği ve birbirinden farklı modda Araba yarışı oynamak oyuncular için birer vazgeçilmezdir.

Drive Zone Online APK İndir 

Off road, şehir yarışı ve drift gibi birçok modu bulunduğu Drive Zone Online: Car Game, indirdiğiniz zaman fark edeceksiniz ki birçok mobil araba yarışı oyununa kıyasla daha farklı gerçekçi ve oyun dinamiklerine sahip. 

Garajınıza bir tane değil! Birden çok arabayı koyabileceğiniz ve dünya üzerinde hemen hemen her dönemde popüler olan araçların olabileceğini biliyor muydunuz? Oyunun grafikleri gerçekten de bilgisayar oyununu aratmıyor. Aynı zamanda oyun kamerası araç içi ve araç dışı olarak değişmekte özellikle çölde bulunan bölgede kumda bir yarışçının tozu dumana kattığı görülebilir. 

Diğer oyuncularla birçok farklı haritada yarışa bileceğiniz Drive Zone Online: Car Game APK oyunu aynı zamanda kendi araçlarınızı yaratmanıza olanak sağlıyor. Ancak şu an Drive Zone Online APK’nin beta testinde olduğumu ve oyunun bazı özelliklerini kullanılmadığını söyleyelim. 

Vaz geçilmeyen oyunlar arasında yer alan araba yarışları oyunları, yüzlerce hatta binlerce olabilir. Özellikle mobil cihazlarda en iyi araba yarışı oyunlarını bulmak oldukça zordur. 

Bu nedenle birçok araba yarışı oyununu test etmeniz gerekebilir. Ancak bir oyunun iyi olup olmadığını oyun hakkında belirtilen özelliklerden görebilirsiniz. Örneğin: Drive Zone Online APK birçok araba yarışı oyununa göre gerçekten de yüksek kalitede grafikler sunmaktadır. Bunu 1 GB yakın depolama alanından görebilirsiniz. Sizde arabalarınızı özelleştirin ve bu aksiyon dolu âna tanıklık edin.

ARTILAR

Gerçekçi grafikler

Araç modifiye etme

Zorlayıcı yarışlar