Driver Fetch

Driver Fetch

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 30,866
  • DOSYA BOYUTU 5.84 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Blitware Technology Inc.

Driver Fetch bilgisayarınızdaki sürücüleri otomatik olarak tarar, donanımınıza ve işletim sisteminize uygun sürücüyü indirmenizi sağlar.

Bilgisayarınızdaki sürücüleri kendiniz güncellemeye çalışıyorsanız bunun ne kadar sinir bozucu bir işlem olduğunun farkındasınızdır. Her sürücü için farklı internet sitelerini ziyaret etmek zorunda kalırsınız ve bu internet sitelerinden her sürücü için doğru sürücüyü indirdiğinden emin olmalısınız. Bilgisayarınıza ve işletim sistemine uygun sürücüyü indirmediğiniz zaman sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.

Driver Fetch programı ile yanlış yada eski versiyon tarihli sürücüleri indirme sorunu ile karşılaşmazsınız. Driver Fetch'in arama motoru ve geniş veritabanı havuzu sayesinde resmi web sitelerindeki güncel sürücüleri bulabilirsiniz. Driver Fetch'in geniş veritabanı, mükemmel arama motoru ve garantili sürücü bulma özelliği sayesinde tek bir tuş ile bilgisayarınıza doğru sürücüleri bulabilir ve indirebilirsiniz. Bilgisayarınızdaki sürücüleri güncelleştirmek için saatlerce uğraşarak zaman ve emeğinizin boşa harcanmasının önüne geçebilirsiniz.  

Özellikler:
Geniş veri tabanı: Driver Fetch'in online veritabanı ile tüm güncel sürücüleri bulabilirsiniz.
Garantili sürücü bulma: Driver Fetch'in server'larından tüm sürücülerin en son sürümlerini resmi siteleri kullanılmaz halde olsa bile indirebilirsiniz.
Çevrimdışı sürücü analizi: Program ile internete bağlı olmadığınızda bile sürücülerinizi taratabilir ve sonuçların çıktısını alarak internete bağlı başka bir bilgisayardan güncel sürücüleri indirebilirsiniz.