Geekbench 4

Geekbench 4

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,544
  • DOSYA BOYUTU 88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Primate Labs Inc.

Geekbench 4, çapraz platform destekli işlemci testi programı.

Geekbench 4, mobil ve masaüstü bilgisayarınızın donanımının ne kadar güçlü olduğunu gösteren popüler işlemci testi programı.

Android, iOS sistemli telefon ve tabletlerin yanı sıra Windows, MAC hatta Linux işletim sistemli bilgisayarlarda işlemci performansını ölçmek için kullanılan sadece son kullanıcı olan bizlerin değil AMD, Microsoft, Samsung, LG, HP gibi popüler markaların da kullandığı Geekbench test programının 4. sürümünde ilk göze çarpan yenilenen arayüz. Elbette yeni testler de eklenmiş.

Cihazlar arası sistem performansını karşılaştırmaya izin veren çapraz platform destekli test programı Geekbench 4’te CPU ve Compute Benchmark seçenekleri mevcut. CPU Benchmark, gerçekteki kullanım senaryolarına uygun olarak işlemcinin performansını test ediyor ve test süresi 2 ile 20 dakika arasında sürüyor. Diğer seçenekte resim işleme gibi ortak bilgi işlem görevleri uygulanıyor. Bu test 2 ile 10 dakika arasında sürüyor. Her iki testte de tamamlandığında varsayılan web tarayıcınızda sayfa açılıyor ve sonuçları detaylıca görüyorsunuz.