Driving Zone 2 APK

Driving Zone 2 APK

kullanıcı

Driving Zone 2 APK Android telefonlarda ücretsiz oynanabilir yüksek kalitede grafiklere sahip araba simülatörü oyunu.

Driving Zone 2 APK, sadece Android değil, mobil platformda en çok indirilip oynanan yarış simülasyonu oyunu. Urban hatchback, lüks ticari sedanlar, yarış otomobilleri, egzotik arabaları sürdüğünüz, araba fizikleri, grafikleriyle etkileyici bu yarış simülatörü oyununu indirip oynamanızı isterim.

Driving Zone 2 APK İndir

Android telefon kullanıcılarının en sevdiği araba simülatörü Driving Zone’un ikinci oyununda serbest yarışa katıldığımız yerden devam ediyoruz. Kurallarını kendinizin belirleyebileceği açık dünya yarış oyununda klasik yarışlara katılmak yerine trafiğe aldırış etmeden tozu dumana katıyorsunuz. Hız limiti yok, akan trafikte dilediğiniz çılgınlığı yapabilirsiniz ancak peşinize polislerin takılacağını aklınızdan çıkarmayın. Özellikle karlı yolda polisleri atlatmak epey zor.

Belli görevleri tamamlamaya dayalı sadece online oynama seçeneği sunan klasik araba yarışı oyunlarından sıkıldıysanız biraz simülasyon tarzında bir yarış oyunu arıyorsanız Driving Zone 2’yi tavsiye ederim. Unutuyordum; kendi modifiye edebildiğiniz aracınız çin detaylı ayar sistemi mevcut. Tüm parçaları yükseltebiliyor, dışını da zevkinize göre tasarlayabiliyorsunuz.

Yarış için hangi arabalar mevcut? Trafik oyunlarında sizleri klasik hatchback’ler, aile arabaları (sedan gibi), en son lüks otomobiller, en güçlü spor arabalar, güçlü SUV’lar bekliyor. Üstelik oyunda ne kadar uzun süre kalırsanız o kadar fazla araba sunuluyor. Driving Zone 2’de kurallara göre sürebilir, dikkatli bir sürücü olabilir, sessiz sürüşün keyfini çıkarabilir, hızlı sürebilir, diğer yarışçılarla yarışabilir, yolda kaza yapabilirsiniz. Otoyolda ve poliste trafiği atlatın, rakiplerle kazalardan kaçının, kırmızı ışıkta ustaca sürün, tüm şehre en iyi trafik yarışçısı olduğunuzu kanıtlayın.

  • Sınırsız sürüş: Herhangi bir yönde sürün, tehlikeli dönüşler ve yoğun kavşakları başarıyla atlatın.
  • Ayarlamalarla güçlü araba yapın: Driving Zone 2’de sadece arabaların gerçek sesleri ve teknik parametreleri yok, arabaları ayarlama imkanı da veriliyor. Motoru iyileştirin, spor süspansiyon takın, hız için nitro silindirleri alın.
  • Rakiplerinizin sizi tanıyabileceği benzersiz bir araba yapın: Kendi çeşitli rüzgarlıklarınızı veya jantlarınızı, neon ışıklarınızı, hava girişlerinizi, havalı direksiyonlarınızı ve hatta farlarınızı seçin ve arabanızı binlercesi içinden öne çıkarmak için mümkün olan her şeyi yapın. Özel modda arabanızın fotoğrafını çekin ve arkadaşlarınıza gönderin.