Drivvo

Drivvo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • DOSYA BOYUTU 10.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CTN Cardoso

Drivvo uygulamasını kullanarak aracınızda neler olup bittiğini kayıt altına alabilirsiniz.

Android platformundan ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Drivvo uygulaması araba sahiplerinin oldukça işine yarayacak. Aracınızla ilgili olan biten her şeyi bu uygulamaya yazarak gelir ve gider tablonuzu dengeleyebilirsiniz.

Drivvo, araç yönetim adı altına uygulama mağazasında yer alıyor. Uygulamayı kullanarak yakıt yönetiminden tutun da arabanızın olağan bakımına kadar tüm ayrıntıları kayıt altına alabilirsiniz. Adeta arabanızın günlüğü olarak nitelendirebileceğimiz Drivvo, profesyonel tasarımıyla birlikte kullanıcılarına kolay kullanım imkanı sunuyor.

Türkçe ve İngilizce dil desteğine sahip olan Drivvo, günlük olarak ne kadar yakıt aldığınızı da kayıt altına alabilir. Bu sayede bir ay boyunca arabanızın ne kadar yaktığını öğrenebilirsiniz. Tabii dilerseniz kilometre notlarını da ekleyerek ay boyunca ne kadar yol yaptığınızı da kayıt altına alabilmeniz mümkün. Uygulamayı kullanabilmek için kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olmak istemiyorsanız da Facebook ve Google hesaplarınızdan Drivvo'ya bağlanabilirsiniz.

Drivvo, gelir ve gider grafiği sayesinde size oldukça ayrıntılı bir istatistik sunuyor. Ayrıca benzin istasyonlarındaki litre fiyatlarını da hafızasında tutan Drivvo, sizin en çok hangi firmadan benzin aldığınızı ve ne kadar karda olduğunuzu belirliyor. Eğer bir arabanız varsa bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.