Droid Over Wifi

Droid Over Wifi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,879
  • DOSYA BOYUTU 0.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dmitri Lapushkin

Droid Over Wifi, aynı WiFi bağlantısını kullanarak Android cihazlarınızın yönetimini bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Droid Over Wifi, Android cihaz sahibi kullanıcıların cihazlarını bilgisayar üzeirnden herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan yönetmesini sağlayan oldukça yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Fakat uygulamayı kullanırken hem bilgisayarınızın hemde Android cihazınızın aynı internet ağı üzerinde bulunması gerekiyor. Android cihazlarınızı yönetme işlemini basite indirgeyerek kolaylaştıran uygulama sayesinde herhangi ekstra hiç birşeye ihtiyacınız kalmaz.

Uygulamayı kullanabilmek için çalıştırdıktan sonra ''On'' tuşuna basarak açmalısınız. Daha sonra uygulama size bir URL verecektir. Bu URL'yi bilgisayarınızda açık olan tarayıcı çubuğuna girerek cihazınıza erişim sağlayabilirsiniz. Bu adımdan sonra Android cihazınızın dosyalarına ulaşmış oluyorsunuz. Bu dosyaların yönetimini rahatlıkla bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu işlemleri yaparken Android cihazınıza dokunmanız bile gerekmiyor. Bilgisayarınız ve Android cihazınız arasında dosya transferi yapabilir, cihazınız üzerindeki dosyaların isimlerini değiştirebilir veya silebilirsiniz.

Tüm Android kullanıcılarının işine yarayabilecek olan Droid Over Wifi uygulamasını mutlaka ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.