Drops

Drops

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 430
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Language Drops

2018'in en iyi Android uygulaması

Drops, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Rusça ve diğer yabancı dilleri eğlenceli animasyonlarla öğreten ücretsiz Android uygulaması. Google’ın 2018 en iyi Android uygulaması seçtiği Drops, yabancı dil öğrenmek isteyenler için pratik bir uygulama.

Mobil platformda yabancı dil öğrenmek için kullanılabilecek pek çok uygulama mevcut. Ancak çoğunluğunda kelime öğrenme ezbere dayalı ve bir noktadan sonra sıkıcı hal alıyor, sonunda da fazla ilerlemeden telefondan siliyorsunuz. Drops, kelime öğrenmeyi bir oyuna dönüştürerek sıkıcı kelimesini dil öğreniminden çıkartıyor. Günde sadece 5 dakikanızı ayırmanız yeterli.

Resimlerle daha hızlı, daha iyi ve daha eğlenceli öğrenme sağlayan, 5 dakika oturum süresince kendisine bağlayan, eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyunlar üzerinden öğreten, klavye yerine hızlı kaydırma ve dokunmalarla ilerlemeyi hızlandıran, dilbilgisi yerine yüksek pratiklik değeri olan küratörlü kelimeleri öğreten, öğrenme alışkanlığı kazandıran harika bir eğitim uygulaması Drops.

Her ay yenileri eklenen 30’un üzerinde dil ve lehçelerle dilediğiniz yabancı dili öğrenebileceğiniz, seviyenizi ilerletebileceğiniz bir yabancı dil öğrenme uygulaması Drops. Günlük 5 dakika öğrenme, 99 konuda 1700’den fazla kelime içeren paket ücretsiz.