DS Audio

DS Audio

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 113
  • DOSYA BOYUTU 7.1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Synology Inc.

Synology DiskStation NAS cihazınızda yer alan müzikleri Android cihazınızla uzaktan dinlemek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araç.

Synology DiskStation NAS cihazı sahibi olanların müziklerini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde Android telefon veya tabletlerinde yönetebilmeleri için hazırlanmış ücretsiz ve resmi bir uygulama olan DS Audio uygulaması, kendi depolama alanınızdaki tüm müzik dosyalarını mobil cihazlarınızdan kolayca yönetebilmenizi sağlıyor.

İnternet bağlantınız olduğu sürece direkt olarak NAS cihazınızda yer alan müzikleri Android cihazınızdan dinleyebiliyorsunuz ve böylece online müzik dinleme servisleri yerine kendi sahip olduğunuz MP3'lere ulaşma şansınız oluyor. Elbette ev içinde yerel ağ üzerinden müziklerinizi dinleyebilirsiniz ancak ev dışında olduğunuzda internet bağlantısıyla kendinize özel sunucunuzdan müzik dinlemek kendi zevklerinize göre istediğiniz tercihi yapabilmenizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanırken direkt olarak şarkıları çeşitli kriterlere göre sıralayabiliyor, dilerseniz oynatma listeleri de oluşturabiliyorsunuz. Eğer daha sonra çevrimdışı olarak dinlemek isterseniz, dosyaları Android cihazınıza indirme şansınız da var.

DiskStation cihazınıza bağlayacağınız hoparlörleri kullanarak uygulamayı bir uzaktan kumanda olarak kullanmak da mümkün. Güvenli bağlantı seçenekleri sayesinde veri kayıpları yaşamanız da imkansız hale geliyor.