DU Speed Booster

DU Speed Booster

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,621
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DU APPS STUDIO

DU Speed Booster ile Android cihazınızın performansını ciddi anlamda arttırabilirsiniz

DU Speed Booster sistem hızlandırma ve oyun hızlandırma işlevlerinin yanında gereksiz dosya temizleme gibi özelliklere de sahip ücretsiz bir Android performans arttırma uygulamasıdır.

Alanındaki en başarılı uygulamalardan olan DU Speed Booster tek dokunuşla Android cihazınızın performansını %60'a kadar arttırabilmektedir. Uygulama bu işlem için Android cihazınızın arkaplanında çalışan uygulamaları ve servisleri tespit eder, gereksiz uygulmaları ve görevleri sonlandırır ve cihazın belleğini temizleyerek sisteminizde ciddi performans artışı sağlar. Standart Android cihazlarda gerçekleştirilebilen bu işlemlere ilave olarak rootlanmış Android cihazlarda uygulamaların kendi kendine yeniden başlamasını engelleyebilmek de mümkündür.

DU Speed Booster oyun hızlandırma modülü sayesinde Android oyunlarınızın performansını düşüren öğeleri bularak devre dışı bırakır ve oyunlarda FPS artışı sunar. Çok daha kısa sürede yüklenen oyunlar daha rahat bir şekilde çalışır. Bu özellik ile Android cihazınızın bütün kaynakları oyunu çalıştırmak için optimize edilir ve gereksiz elementlerden otomatik olarak kurtulunur.

DU Speed Booster gereksiz dosya temizleme özelliğiyle SD kartınızdaki ve dahili belleğinizdeki çöp dosyaları tespit ederek temizler ve bu sayede depolama alanınızı daha verimli kullanmanızı sağlar. Böylece belleğinizde de boş alan açılır ve daha rahat bir kullanım tecrübesi sunulur. Dahili uygulama yöneticisine sahip DU Speed Booster toplu olarak uygulama yüklemenize, kaldırmanıza ve uygulamalarınızı SD kartınıza taşımanıza imkan tanıyor.