Dumb Ways to Die 2: The Games

Dumb Ways to Die 2: The Games

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 267
  • DOSYA BOYUTU 22.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Metro Trains Melbourne Pty Ltd

Dumb Ways to Die 2: The Games, çıldırtıcı derecede zor bağımlılık yapan mini oyunlar sunuyor ve tüm platformlarda oldukça popüler.

Dumb Ways to Die 2: The Games, Windows Phone telefonumuzun yanı sıra Windows tablet ve bilgisayarımızda reflekslerimizi geliştirmek amacıyla oynayabileceğimiz bir beceri oyunu. Tüm platformlarda başarı sağlayan nadir oyunlar arasında olduğunu da belirteyim.

Gözü fazla yormayan sade çizgilerden oluşan görsellerle karşımıza çıkan Dumb Ways to Die: The Games oyununda tek dişli sevimli arkadaşlarımızın yardımına koşuyoruz. Bölüm bölüm ilerdiğimiz oyunun her bölümünde farklı bir şey yapıyoruz. Bir bölümde mayının uzaklaşmasını sağlıyor, diğer bölümde elektrikli çitlerin üzerinden atlıyor, bir başka bölümde raylara kaçan oyuncağımızı almaya çalışıyoruz. Oyunu çekici kılan ise bölümleri basit hareketlerle geçebiliyor olmamız. Kimi zaman dokunuşumuzla, kimi zaman cihazımızı eğerek, kimi zaman da sürükleyerek bölümü geçiyoruz. Bu noktada oyunun kolay olabileceği kanısına varabilirsiniz ancak daha ilk bölümde çocuk oyunu olmadığı gösteriliyor.

Oyunun zor kısmı her bölümde farklı bir şey yapmamız ve bölümün nasıl geçileceğinin saniye sürmeden belirtilmesi dışında bölümü tamamlamamız için gerekli sürenin oldukça kısa olması. Her şeyin bir anda olup bittiği oyunda dilerseniz zar zor yaptığınız yüksek puanı arkadaşlarınızla paylaşarak onları düelloya davet edebildiğiniz gibi çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınızla birlikte oynamanın keyfini sürmeniz de mümkün.

YORUMLAR