Dungeon Hunter 4

Dungeon Hunter 4

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 14,008
  • DOSYA BOYUTU 1.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameloft

Dungeon Hunter 4 bolca aksiyon ve eğlence sunan başarılı bir rol yapma oyunudur

Dungeon Hunter 4 bolca aksiyonu rol yapma oyunu dinamikleriyle birleştiren, online altyapıya da sahip olan ve Windows 8.1 işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur.

Gameloft tarafından ilk olarak mobil cihazlar için yayınlanan ve Windows 8.1 için de yeni çıkış yapan Dungeon Hunter 4 fantastik bir hikayeye sahiptir. Oyunda herşey uzun süredir yok olduklarına inanılan şeytanın hizmetkarlarının yeniden dirilmesiyle başlıyor. Oyundaki kahraman olarak uzun ve kabuslarla dolu bir uykudan uyanıyoruz ve yaşadığımız Valenthia Krallığı'nın iblisler tarafından kıyamete sürüklendiğine şahit oluyoruz. İlginç bir şekilde bu kıyametten yara almamış bir şekilde uyanıyoruz ve bir takım özel güç ve yetenekler kazandığımızı keşfediyoruz. Bu hediye bize halkımızın kurtuluşu için bir umut kaynağı olduğumuzu göstermeye yetiyor.

Dungeon Hunter 4'de maceraya 4 farklı kahraman sınıfından birini seçerek atılıyoruz ve iblislerle yüzleşiyoruz. Maceralarımız bizi zindanların derinliklerine taşırken yüzlerce farklı şeytan hizmetkarı ve patronları olan güçlü bölüm sonu canavarları ile karşılaşıyoruz. Zindan yolculuklarımızda büyülü eşyaları ve ihtişamlı zırh ve silahları keşfedebilmekteyiz. Oyunda ilerledikçe kahramanımızın özelliklerini güçlendirebiliyor, yeni özel yetenekleri açabiliyor ve kullanabiliyoruz.

Oyunun multiplayer altyapısı oyunun senaryo modunu arkadaşlarımızla ortak bir şekilde oynama imkanı verirken PvP modu sayesinde diğer oyuncularla da savaşabiliyoruz. Grafik anlamında tatmin edici bir kalite sunan Dungeon Hunter 4 ücretsiz olması ve bol eğlence sunması nedeniyle kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.