Duplicate Contacts

Duplicate Contacts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,574
  • DOSYA BOYUTU 0.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici alex accaci

Rehberinizde aynı kişiye ait birden fazla numara kayıtlıysa, Duplicate Contacts uygulaması ile temizleyebilirsiniz.

Duplicate Contacts uygulaması ile rehberinizde aynı isimle yinelenen kartvizitleri temizleyebilirsiniz.

Telefonlarda en çok sorun yaşanan bir konu da, rehberdeki kişilerin birden fazla kartvizitinin bulunması durumudur. Genellikle yedekleme işlemlerinden sonra ortaya çıkan bu durum bazen sinir bozucu bir hal alabiliyor. Sizlere tanıtacağımız Duplicate Contacts uygulaması derdinize çare oluyor. Rehberinizde bulunan aynı kişileri tespit ederek size sunan uygulama, rehberdeki görüntü kirliliğini ortadan kaldırarak sizi büyük bir dertten kurtarıyor.

Kullanımı oldukça basit olan uygulamaya girdiğinizde rehberinizi taramaya başlıyor ve aynı numaralara sahip farklı kartvizitleri gösteriyor. Size de silmek istediğiniz kartvizitleri seçmek ve üstte bulunan “Seçilileri Sil” butonuna basmak kalıyor. Uygulamanın en çok beğendiğim kısımlarından biri de, sildiğiniz kartvizitlerin de yedeğini alması. Her ihtimale karşı olarak sunduğu bu işlev gayet ilgi çekici. Ancak şunu da söylemeden geçemeyeceğim. Uygulamalara eklenen reklamlar biraz abartılmış ama yapacağınız işlemleri engelleyecek kadar sorun çıkarmıyor.

Eğer siz de rehberinizdeki çift numaralardan şikayetçiyseniz, Duplicate Contacts uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.