E-Devlet Rehberi

E-Devlet Rehberi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 96
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AppsssNet

E-Devlet Rehberi mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz vir e-devlet uygulamasıdır

E-Devlet Rehberi eğer teknolojiden yararlanarak e-devlet hizmetlerinden faydalanmak isterseniz işinize yarayabilecek bir mobil e-devlet uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan E-Devlet Rehberi temel olarak e-devlet yapısı dahilinde olan devlet kurumlarını bir araya topluyor ve kullanıcılara bu kurumların sunduğu hizmetlere hızlı bir şekilde erişme imkanı veriyor. Bu sayede her kurumun sunduğu hizmetlerden faydalanmak için o kurumun internet sitelerini araştırmak zorunda kalmıyorsunuz.

E-Devlet Rehberi içerisinde yer alan bağlantıları kullanarak devlet kurumlarının hizmet uygulamalarına erişebilmeniz mümkün. E-Devlet Rehberi içerisinde Üniversiteler, PTT Kargo hizmetleri, PTT Finans, Belediyeler, MEB, Türkiye Büyük Millet Meclisi, TCDD, UYAP, Cumhurbaşkanlığı, Diyanet İşleri, Bakanlıklar gibi kurumların e-devlet hizmetlerine bağlantılar yer alıyor. Uygulama içerisinde yer alan arama bölümü aradığınız hizmete çok daha çabuk bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.