E-Okul Ortalama Hesaplama

E-Okul Ortalama Hesaplama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 30,958
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Burak Akdere

E-Okul Ortalama Hesaplama, öğrencilerin dönem sonu ortalamasını hesaplamasını kolayca gerçekleştiren ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

E-Okul Ortalama Hesaplama, öğrenciler için özel olarak geliştirilen ve yıl sonu ortalama hesaplama işlemini kısa ve pratik bir hale getiren oldukça yararlı bir uygulamadır.

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin kullanabileceğii uygulamanın kullanımı oldukça basit. Öğrenci girişi ypaıldıktan sonra ''Not Bilgileri'' sayfasına girerek ''Ortalama Hesapla'' tuşuna basmanız yeterlidir. İşlemin geri kalanını uygulama otomatik olarak gerçekleştirecektir. Uygulama listede yer alan dersleri kayıt ettikten sonra dönem boyunca sahip olduğunuz ders sayısını bir kereliğine girerek ''Kaydet'' tuşuna basmanız gerekiyor. İlk seferden sonraki hesaplama işlemlerinde uygulama size ders sayısını tkerar sormaz. 

Ders notlarınızı E-okul üzerinden aldığı için uygulama içerisinde ders notu giröeniz gerekmemektedir. Notlarınız uygulama içerisinde otomatik olarak güncellenir.

Kişisel verilerinizi MEB'in kendi sunucularına gönderen E-Okul Ortalama Hesaplama uygulaması, hiç bir şekilde kişisel verilerinizi saklamaz. Sadece notları otomatik olarak E-okul üzerinden alabilmek için öğrenci girişi gerekmektedir.

Öğrencilerin kullanabileceği pratik ve yararlı bu uygulamayı ücretsiz olarak indirerek Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabilirsiniz.