E-teklif

E-teklif

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 7,691
  • DOSYA BOYUTU 32.85 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oska Yazılım

Yükleniciler için 4734 S.K. uygun İhalelere Teklif Dosyası Hazırlama Programı

 

Üreticinin Açıklaması:

 

 

4734 sayılı Kamu İhale Kanunu kapsamında ihale edilen, yapım ve hizmet işlerine teklif dosyası hazırlayan yükleniciler içindir.

 
e-teklif'in birkaç özelliği kısaca nasıl anlatılabilir?
   
  Hatasız Teklif Dosyaları e-teklif, ihalelere katılan yüklenicilerin teklif dosyalarını, ilgili mevzuata uygun olarak hazırlamasına yardım eder. Bu amaçla gerekli hesaplamaları, güncellemeleri ve belge kontrollerini yapar. Yazdırılacak belgeleri ilgili mevzuat ve standart formlara uygun olarak hazırlar.
   
  Firma Bilgileri Firmanın teklif dosyası hazırlarken sıkça kullandığı bilgiler, (Firma Bankaları, Firma Ortakları, Yapı Araçları, İş Deneyimleri, Anahtar Personel, Teknik Personel, Ciro) programa girilebilir. İstendiğinde bu bilgilerde ekleme, çıkarma ve değişiklik yapılabilir.
   
  İhale İlanları İhale ilanlarına ilişkin bilgiler programa girilir. Erken uyarı sistemi, yaklaşan ihaleleri kullanıcıya hatırlatılır.
   
  Güncelleme Programın güncel sürümü, standart formlar, DİE endeksleri… internet üzerinden anında yüklenebiliyor. Bu sayede kullanıcılar değişiklikler karşısında sürekli güncel kalabiliyor.
   
  Uzmanlardan Destek Konusunda uzmanlardan oluşan ve size yardımcı olacak profesyonel bir destek ekibiniz var. Dilerseniz oska.com.tr ‘yi tıklayarak, dilerseniz telefonla destek hattımızı arayarak destek alabilirsiniz.