Easy 7-Zip

Easy 7-Zip

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,189
  • DOSYA BOYUTU 2.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici James Hoo

Easy 7-Zip ile arşiv dosyaları yaratıp arşiv dosyalarını açabilirsiniz

Easy 7-Zip kullanıcılara özellikle 7-Zip arşivi oluşturma ve 7-Zip arşivi açma konularında yardımcı olan, bunun yanında RAR ve ZIP arşivleri için de aynı işlemleri uygulayabilen ücretsiz bir arşiv yöneticisidir.

Günlük hayatımızda dosya transferleri yaparken çok sayıda dosyayı aynı anda göndermeye çalışmak hem zaman kaybı yaşatmakta hem de verimliliğimizi düşürmektedir. Bu nedenle bu sayıca çok olan dosyaları tek bir arşiv içerisinde toplayarak sadece tek bir dosyanın transferinin yapılmasını sağlayabiliriz. İnternetten indirdiğimiz çoğu dosya da farklı arşiv formatları şeklinde inmektedir. Bu dosyaları açabilmek için de Easy 7-Zip gibi programlar kullanmaktayız.

Easy 7-Zip, 7z arşivlerini açan 7-Zip programının altyapısını kullanırken bu yapıya güzel eklentiler yapmakta. Program Windows içerik menülerine eklediği kısayolların daha kolay fark edilebilmesi için bu kısayolların yanlarına küçük ikonlar yerleştiriyor. Bu sayede arşiv oluşturma ve arşiv açma işlemleri için bu kısayollara daha kolay bir şekilde erişilebiliyor. Easy 7-Zip arşiv açma işlemleri sırasında size işlem tamamlanınca hedef klasörü açma ve hedef diskteki boş alanı gösterme gibi kullanışlı seçenekler de sunmakta. 

Eğer arşiv dosyalarınızı yönetmek için basit ve bir o kadar da kullanışlı bir yazılım arıyorsanız WinZip ve WinRAR dışında denenebilecek güzel bir alternatiftir.