EasyCafe 2.2.1STE

EasyCafe 2.2.1STE

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 17,988
  • DOSYA BOYUTU 10.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tina Soft

İnternet cafeler için harıka bir program

Dünyanın En Popüler Internet Cafe yazılımı ile tanışın !

EasyCafe Dünyanın En Popüler Internet Cafe Yazılımıdır. Çünkü Dünyada 150'den fazla Ülkede 10,000'den fazla Internet Cafe EasyCafe Kullanıyor! Bugün Sizde Internet Cafeniz için En Doğru İşi Yapın : "EasyCafe Kullanmaya Başlayın"

Kusursuz Kontrol Sistemi.

EasyCafe Internet Cafelere Kusursuz bir kontrol sistemi sunar. EasyCafe Client siz izin vermedikçe bilgisayarların kapatılmasına resetlenmesine izin vermez.Bilgisayar açıldığı anda devreye girer. Kontrol sistemi sayesinde normal kullanıcı tarafından kapatılamaz. Kaçak kullanıma izin vermez.

İzniniz olmadan asla...

Sizin izniniz ve bilginiz olmadan hiç kimse bilgisayarlarınızı kullanamaz ve kapatamaz. Ancak sizin kullanıma açtığınız bilgisayarlar ve daha önce üye olmuş müşterileriniz kredileri yettiği rece kendi isim ve şifreleri ile sisteme giriş yapabilirler. EasyCafe kullanım ücretini otomatik olarak ilgili hesaplardan kesecektir.

 

Güvenilir ve Dayanıklıdır.

EasyCafe dosya yapısı elektrik kesilmelerinden etkilenmez. Bilgisayar resetlense dahi kullanıcıların kayıtlarını yeniden okur ve kullanım bedellerini tesbit eder. Yanılmaz.

Gözünüz arkada kalmaz.

EasyCafe güvenilir ve kolay sistem yapısı ile tüm üyelerinizin hesaplarını tutar, kayıtlarını loglarda saklayarak size gerekli bilgileri verir. Bu sayede müşterilerinizin hangi tarihlerde ne kadar süre ile bilgisayarı kullandıkarını görebilir ödemelerini takip edebilirsiniz.


Farklı Kasiyer İmkanı.

Farklı kasiyer tanımları yaparak çalışanlarınızın EasyCafe Server'i kullanımlarını düzenleyebilir, kısıtlamalar yapabilir işlemlerin hangi kasiyer tarafından yapıldığını görebilirsiniz. Böylece kasa işlemlerini rahatlıkla takip edebilirsiniz. EasyCafe siz olmasanızda sizin için çalışır.