EasyWords

EasyWords

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,988
  • DOSYA BOYUTU 3.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Alper Barkmaz

EasyWords yabancı dil kelime dağarcınızı geliştirmenize yardımcı oluyor

EasyWords kullanıcılara yabancı dil öğrenme konusunda yardımcı olan kullanışlı bir yabancı dil programı.

Kişisel amaçlarla bilgisayarlarınızda kurulumu ve kullanımı tamamen ücretsiz olarak EasyWords temel olarak İngilizce, Almanca, İspanyolca ve Flemenkçe dilleri için yabancı dil kelime dağarcınızı geliştirmenize yardımcı oluyor. Bir dili öğrenirken temel kalıpları öğrenmenin yanısıra o dilde kullanılan kelimeleri öğrenmek de oldukça önemlidir. Çoğu zaman kullanacağımız kelimeyi bilmemek cümle kurmamızı engeller. Özellikle bir yabancı dili öğrenirken kelime dağarcığımızın ne kadar geniş olduğu akıcı bir şekilde konuşup konuşamadığınızı belirlemektedir.

EasyWords kullanarak kelime dağarcığınızı zahmetsiz ve hızlı bir şekilde genişletebiliyorsunuz. İlk adımda programın kurulumunu gerçekleştiriyorsunuz ve programın kurulumunun son aşamasında size hangi dilden ne kadar sıklıkta soru sorulacağını belirliyorsunuz. Kurulum tamamlandıktan sonra EasyWords size belirlediğiniz aralıklarda rastgele seçilmiş bir sözcüğün anlamını soruyor. Bu sözcüğün anlamını şıklar arasından seçiyorsunuz. Eğer sözcüğün anlamını yanlış tahmin ederseniz bu sözcüğün anlamını internet üzerinden görebiliyor ve yeni bir sözcük öğrenmiş oluyorsunuz.

EasyWords çalışırken veya internette gezinti yaparken sizi rahatsız etmeden size sorular yöneltmekte. Küçük boyutlu, sisteminizi yormadan çalışan EasyWords yabancı dil öğrenmek ve kelime dağarcığını geliştirmek için güzel bir seçim olabilir.