E.B.S. Kurs Asistan (Dersane Otomasyonu)

E.B.S. Kurs Asistan (Dersane Otomasyonu)

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,082
  • DOSYA BOYUTU 6.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici E.B.S Yazılım

Programla ilgili görüş ve düşünceleriniz, bu programın geliştirme çalışmalarına katkıda bulunacaktır.

Kurs Asistan programı, yabancı dil kursu ve benzeri eğitim kurumlarında öğrencilerle ilgili işlemleri takip etmek üzere hazırlanmış bir programdır. Programda Öğrenci bilgileri takibi, Çek, Senet, Kredi Kartı, Kasa, Görüşmeler, Fatura, Sözleşme bölümleri bulunmaktadır. Program genel olarak yabancı dil dersaneleri için hazırlanmıştır ama diğer dersanelerde öğrenci bilgileri takibi ve öğrencilerin ödemelerinin takibi amacıyla kullanabilirler.

Sektördeki benzer programlarla kıyaslandığında, özellikle öğrenci ödemelerinin takibi konusundaki iddiasıyla öne çıkmaktadır. Ödemelerin takibi hassas bir konudur ve gerektiğinde en yetkili kullanıcıya bile sınırlama getirmektedir.

Yedi yılı aşan bir süredir kullanılmakta olan bu programın halen devam eden geliştirme planları ve çalışmaları arasında kitap stok takibi, öğrenci devamsızlıklarının takibi, öğrenci performans değerlendirmesi, internet üzerinden şubeler arası data transferi gibi konular yer almaktadır. Şu anda KursAsistan programını kullanan eğitim kurumları:

-DIALOGUE Yabancı Dil Kursları _ İstanbul (3 şube)
-DISCOVER Yabancı Dil Kursları _ İstanbul (1 şube)
-KAV Yabancı Dil Kursları _ İstanbul (1 şube)
-KAMPÜS Eğitim Kurumları _ İstanbul (2 şube)

NOT: Programın tüm fonksiyonlarını deneyebilmeniz için deneme sürümü içerisinde tüm özellikler çalışır durumda bırakılmıştır. Sadece zaman sınırlaması ile sınırlandırılmıştır.