eFootball 2022

eFootball 2022

kullanıcı
 • Lisans ÜCRETSİZ
 • TOPLAM İNDİRME 38,566
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Konami

PES'in yerini eFootball 2022, eFootball World, yeni maç modları, online etkinlikler ve fazlasıyla PC, konsol ve mobil platformda!

eFootball 2022 (PES 2022), Windows 10 PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4/5, iOS ve Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir futbol oyunu. Konami’nin platformlar arası oynanışı destekleyen ücretsiz futbol oyunu PES’in yerine geçen eFootball, Türkçe dil desteğiyle Steam üzerinden futbolseverlere açıldı.

eFootball 2022 İndir

eFootball World, eFootball 2022’nin kalbi. Burada özgün takımlarla oynayarak gerçek hayattaki en sevdiğiniz rekabetleri yeniden yaratın. Diğer taraftan istediğiniz oyuncuları transfer edip geliştirerek rüya takımınızı kurun. Kendinizi hazı hissettiğinizde en büyük turnuvalarda ve en heyecan verici etkinliklerde dünyanın dört bir yanından rakiplere karşı mücadele edin.

FC Barcelona, Manchester United, Juventus ve FC Bayern München gibi muhteşem takımların kontrolünü elinize alın. Barcelona, Bayern Münih, Juventus, Manchester United, Arsenal, Corinthians, Flamengo, Sao Paulo, River Plate takımlarıyla insan veya yapay zeka rakiplerine karşı çevrimdışı maçlar oynayın. Ödül kazanmak için çevrimiçi PvP maçlar yapın ve görev hedefleri tamamlayın.

Hayalinizdeki takımı kurun ve dünyanın her yerinden oyuncularla yüz yüze gelin. Seçtiğiniz diziliş ve taktiklere uyan oyuncular ve menajerlerle anlaşın ve onları tam potansiyellerine göre geliştirin. eFootball 2022’de en çok istediğiniz transferleri hedefleyin ve oyuncuları uygun gördüğünüz şekilde geliştirin.

Her hedefin kendi ödülü var, olabildiğince fazla tamamlayarak elinizden gelenin en iyisini yapın. daha da iyi ödüller istiyorsanız eFootball Coins kullanarak açılan premium görevleri tamamlamayı deneyin. eFootball Coins, başka öğelerin yanı sıra oyuncularla sözleşme imzalamak ve avantajlı match pass’ler almak için kullanabileceğiniz bir oyun içi para birimidir. GP, oyuncular ve menajerlerle sözleşme imzalamak için kullanabileceğiniz bir oyun içi para birimidir. eFootball Point, oyuncu imzaları ve öğeler için kullanabileceğiniz oyun içi puanlardır.

eFootball 2022 Steam

eFootball 2022’de 4 tip oyuncu vardır: Standart, Trend, Öne Çıkan ve Efsane.

 • Standard - Oyuncular mevcut sezondaki performanslarına göre belirlenir. (Oyuncu geliştirme vardır)
 • Trending - Oyuncular sezon boyunca etkileyici performans sergiledikleri belirli bir maç veya haftaya göre belirlenir. (Oyuncu geliştirme yoktur)
 • Featured - Mevcut sezondaki performanslarına göre gösterilen, elle seçilmiş oyuncular (Oyuncu geliştirme vardır)
 • Legendary - Oyuncuların mükemmel performans sergiledikleri belli bir sezona dayanır. Harika kariyere sahip emekli oyuncuları da içerir. (Oyuncu geliştirme vardır)

eFootball 2022’de 5 tür maç yapılabilir:

 • Tour Event - Tur formatında yapay zeka rakiplerine karşı oynayın, etkinlik puanları biriktirerek ödüller kazanın.
 • Challenge Event - İnsan rakiplerine karşı çevrimiçi oynayın, ödüller kazanmak için atanan görev hedeflerini tamamlayın.
 • Online Quick Match - İnsan rakibe karşı sıradan bir çevrimiçi maç oynayın.
 • Online Match Lobby - Çevrimiçi maç odası açın ve 1’e 1 maç için bir rakibi davet edin.
 • eFootball Creative League - eFootball World’ün en alasına karşı oynamak için yaratıcı takımları kullanın. Eşit olarak eşlenen rakiplere karşı PvP maçlar yapın ve klasmanları yükseltmek için puan toplayın. Bir tur (10 maç) sırasındaki performansınıza ve derecenize göre ödüller kazanın.

eFootball 2022 Sistem Gereksinimleri

eFootball 2022 PC'de oynamak için gerekli donanımlar: (eFootball 2022 PC minimum sistem gereksinimleri oyunu çalıştırmak için yeterli olup, en yeni özellikleri mükemmel şekilde deneyimlemek için, bilgisayarınızın eFootball 2022 önerilen sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir.)

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-2300 / AMD FX-4350
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 Ti / AMD Radeon HD 7790
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • İşlemci: Intel Core i5-7600 / AMD Ryzen 5 1600
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 590
 • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

eFootball 2022 Demo

eFootball 2022 demo ne zaman çıkacak? eFootball 2022 demo çıkacak mı? eFootball 2022 demo PC için merakla bekleniyordu ancak Konami, PES'in yerine geçen yeni futbol oyununu ücretsiz olarak dağıtma kararı aldı. FIFA 22'nin aksine eFootball 2022 hala unutulmayan adıyla PES 2022 ücretsiz olarak futbolseverlere sunuldu. eFootball 2022 Windows bilgisayarlara ücretsiz olarak indirilebiliyor.

eFootball 2022 Mobile Ne Zaman Çıkacak?

eFootball 2022, mobil cihazlar için eFootball PES 2021’in bir güncellemesi olarak sunulacak ve oyun motorundan oyun deneyimine kadar her noktada iyileştirmelerle yeni nesil bir futbol oyunu yaşatacak. Konami’nin bu yönde açıklaması “Mobilde eFootball PES 2021’i beğenen hayranlarımız eFootball 2022 ile mükemmel futbol deneyiminin keyfini çıkarmaya devam edeceklerinden emin olmak istiyoruz. Bunu göz önünde bulundurarak, PES 2022 mobili yeni bir kurulum yerine güncelleme olarak sunacağız.

eFootball 2022 deneyiminize oyun içi varlıklarınızın bir kısmını eFootball PES 2021’den alarak başlayabileceksiniz. Oyuna yapılan güncellemelerle birlikte minimum sistem gereksinimleri değişecek ve bazı cihazlar desteklenmeyecek. Desteklenmeyen cihazlar için eFootball 2022’ye güncelleme yapıldıktan sonra oyunu oynamak mümkün olmayacak. Performans desteklenen cihazlar arasında değişiklik gösterecek. Cihazınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, verilerinizi eFootball PES 2021’e bağladığınızdan emin olun. Bu, varlıklarınızı eFootball 2022’ye taşıyabilmenizi sağlayacak.

 • Maç türleri: Tur etkinliği, Meydan okuma etkinliği, Online hızlı maç ve Online maç lobisi olmak üzere dört maç türü var. Sözleşmesi sona ermemiş oyuncular bu maç türlerinin herhangi birini oynayabilir. Bazı maçlar belirli koşulları karşılayan oyuncularla katılımı sınırlayabilir. Bir oyuncunun sözleşmesi sona ermişse online hızlı maç ve online maç lobisine katılabilir.
 • Oyuncu türleri: Standart, Trend, Öne Çıkan ve Efsanevi olmak üzere dört oyuncu türü var. Oyuncu sözleşmeleriniz türe göre değişir. Örneğin; GP yalnızca standart oyuncularla sözleşme imzalamak için kullanılabiliyor. eFootball 2022’de belirli oyuncuların takımınızla sözleşme imzalamasını sağlayabiliyorsunuz.

eFootball 2022 Mobile, Android ve iOS cihazlar için çıkış yapacak. Oyuncular birbirilerine karşı maçlar oynayabilecek. Mobil cihazlar ve konsollar arasında çapraz oyun gelecekteki bir güncellemeyle eklenecek. eFootball 2022 Mobile ne zaman çıkacak? sorusunu soranlar için eFootball 2022 Mobile çıkış tarihi duyurusu Ekim'de yapılacak.