EGM

EGM

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,463
  • DOSYA BOYUTU 3.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Emniyet Genel Müdürlüğü

EGM uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan Emniyet Genel Müdürlüğüne dair işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

EGM veya diğer adıyla Emniyet Genel Müdürlüğü Android uygulaması, emniyet sorgulama işlemleri yapmak isteyenlerin kullanabilecekleri mobil uygulamalar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Uygulamanın arayüzü her ne kadar modern mobil uygulamaları yakalamakta biraz zorlansa da, işlevlerinin çalışması sırasında herhangi bir sıkıntısı bulunmuyor.

Uygulamayı kullanarak deneyebileceğiniz en işlevsel araçlardan bir tanesi otopark sorgulama diyebilirim. Böylece aracınız bir şekilde emniyet güçleri tarafından çekildiyse ve hangi otoparka yerleştirildiğini öğrenmek istiyorsanız tek yapmanız gereken uygulama içerisinden gerekli araca girmek ve istenen bilgileri sağlamak. Dolayısıyla uzun telefon trafiğine bir son verebilir ve hemen aracınızı teslim almak için gitmeniz gereken yeri görebiliyorsunuz.

Bunun yanında EGM uygulamasında online olarak ihbar yapma, çevrenizde bulunan polis merkezlerini sorgulama, insan hakları ihlallerinde bildirim yapma, EGM sınav sonuçlarını görme gibi işe yarar başka diğer özellikler yer alıyor. Bilhassa karakol sorgulama işlemi sayesinde acil durumlarda nereye gitmeniz gerektiğini hemen bulabiliyorsunuz. Uygulamanın her kullanıcının mobil cihazında devamlı olarak bulunması gerekenlerden bir tanesi olduğuna inanıyorum.

En yakın merkezlerin veya otoparkların harita üzerinde gösterilmesi sayesinde navigasyon işlemlerinden de faydalanabiliyor ve gitmek istediğiniz yere kolayca ulaşabiliyorsunuz. Çalışması sırasında herhangi bir sıkıntısını görmediğimiz uygulamayı denemek isteyebilirsiniz.