Elite Motos 2 APK

Elite Motos 2 APK

kullanıcı

Serinin son oyunu olan Elite Motos 2 APK, yenilenmiş özellikleri ile beraber iyi bir simülasyon deneyimi sunuyor.

Souza Games tarafından geliştirilen Elite Motos 2 APK, serinin devamı niteliğindedir. Popüler motosiklet serisi olan Elite Motos serisi, bu devam oyununda oyunculara daha gelişmiş ve iyileşmiş bir oyun deneyimi yaşatmayı hedefliyor. 

Yeni mekanikler, yeni yarışlar ve arayüz iyileştirmeleri ile birlikte, hem oynanış açısından daha keyifli, hem de arayüz bakımından daha kolay anlaşılır olmuş. Aslında önceki oyunlarıyla neredeyse aynı olan bu oyun, kendi kemik yapısından çok da ayrılmamışa benziyor.

Elite Motos 2 APK İndir

Elite Motos 2'de, farklı türdeki eşsiz araçlara binebilir, haritada istediğiniz yere seyahat edebilir ve sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. Neredeyse her yere seyahat edebildiğiniz bu oyunda, puanlarınız için çalışıp daha iyi parçalar satın alabilir ve gerekli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Motorlarınızı güçlendirip daha fazlasını yapabilirsiniz. 

Oyunun hikaye kısmına bakacak olursak; bir kasabada kendi halinde dolaşan bir karakteri canlandırıyoruz. Diğer insanlarla da etkileşime girebildiğiniz Elite Motos 2 APK indirip, açık dünyada gazlayabilirsiniz. 

Açık dünya haritasında istediğiniz şekilde yol alabildiğiniz serinin son oyunu, grafik açısından çok bir şey veremiyor diyebiliriz. Lakin, oynarken bu eksiklikleri çok da hissetmiyorsunuz. Ekranda bulunan kontroller ile aracınızı veya motorunuzu kontrol edebilirsiniz. Bunun dışında, birçok kamera seçeneği ile farklı bakış açılarında sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.