Emocan Çocuk

Emocan Çocuk

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 502
  • DOSYA BOYUTU 49.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Turkcell Iletisim Hizmetleri A.S.

Turkcell Emocan Çocuk: Çocuğunuz için eğitici, öğretici oyunlar, çizgi filmler ve fazlası

Emocan Çocuk, çocuk çizgi filmleri ve oyunları içeren bir Turkcell uygulaması. Pamuk, Zeki, Fikriye, Organik, Sefa, Racon ve diğer sevimli Turkcell karakterlerinin de yer aldığı uygulamada çocuklar için güvenli ve öğretici içerikler sunuluyor.

Çocuğunuz için eğlendirirken öğreten oyunlar, çizgi filmlerle dolu bir Android uygulaması arıyorsanız Turkcell Emocan Çocuk’u tavsiye ederim. Hem ebeveynler hem de çocuklar için kullanması basit ve güvenli bir uygulama. Disney, Cartoon Network, National Geographic Kids gibi çocuk platformları bulunuyor. Emocan’ların yer aldığı güldüren videolar, öğretici şarkılar, çizgi filmler, oyunlar, sticker’lar ve daha fazlası bu uygulamada. Uygulamanın içeriği oluşturulurken Türkiye Pedagoji Derneği’nin de görüşü alınmış. Uygulamada ebeveyn kontrolü de bulunuyor. Bu özellikle çocuğunuzun hangi içerikleri ne kadar süreyle görebileceğini belirleyebiliyorsunuz. Dilerseniz Güvenli İnternet özelliğini açarak çocuğunuzun bu uygulama dışına çıkmasını, internette kontrolünüz dışında gezinmesini önleyebilirsiniz.

Emocan Çocuk uygulamasındaki içerikler tüm operatör kullanıcıları için 1 ay ücretsiz. Sonrasında aylık 3,99 TL. Turkcell abonesi olmanız gerekmiyor ama Turkcell’liyseniz uygulama içi kullanabileceğiniz aylık 5GB hediye ediliyor.