Empire Defense 2

Empire Defense 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,371
  • DOSYA BOYUTU 18 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GoodTeam

Empire Defense 2 oldukça eğlenceli bir kule savunma oyunudur.

Empire Defense 2, GoodTEAM Studio tarafından kule savunma ya da tower defence türünde oyunları seven kullanıcılara sunulmuş strateji tabanlı ücretsiz bir Android oyunudur.

Oyun sürekli devam eden savaşlar nedeni ile adaletin kaybolduğu, isyanların baş gösterdiği, insanların keder ve üzüntü içine düştüğü ve bu ortamın büyücüler tarafından daha da çok kaosa sürüklendiği bir uzakdoğu imparatorluğunda geçmekte. Biz de Leo isimli genç bir kahraman ve yeminli silah kardeşliği olarak adaletin dünya üzerinde yeniden parlamasına çabalayacak ve kötülükle ölümüne savaşmaya çalışacağız.

Oyun farklı düşmanlara karşı farklı stratejiler izlememizi gerektirecek. Bunun için de farklı yeteneklere sahip savaşçılar emrimizde olacak. Amacımız savaşçılarımızın farklı yeteneklerini uyumlu bir şekilde kullanarak üzerimize durmaksızın saldıran düşman akınlarını bertaraf etmek.

Her bölümün başlangıcında savaşçılarımızı belli geçitler etrafında istediğimiz noktaya yerleştirebileceğiz. Bundan sonra düşman akınları başlayacak ve savaşçılarımızın yetenekleri devreye girecek. Bölümleri geçtikçe güçlenen düşmanımıza karşı savaşçılarımızın özel yeteneklerini geliştirebileceğiz.

Oyunun kısa bir tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz: