Enemy Lines

Enemy Lines

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 101
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kiwi, Inc.

Enemy Lines, uuzn soluklu bir strateji oyunu arayanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Enemy Lines, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon dozu yüksek bir strateji-savaş karşımı oyun olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda bize verilen belirli bir toprak parçası üzerinde kendi üssümüzü kurmaya ve askeri yönden gelişerek düşmanlarımızla mücadele etmeye çalışıyoruz.

Aynı kategoride yer alan savaş ve strateji oyunlarında geçerli olan ekonomi ve askeri güç dengesi bu oyunda da mevcut. Ne kadar güçlü bir ekonomiye sahipsek askeri yapımız da o kadar güçlü oluyor. Bildiğiniz gibi savaşlardan galibiyetle çıkabilmek için güçlü bir ordu şart.

Ordumuzu kurabilmek için topraklarımızdaki kaynakları verimli bir şekilde kullanmamız gerekiyor. Buna ek olarak düşmanlarımıza saldırarak da maddi gelir elde edebiliyoruz. Saldırı ve savunma konusunda farklı özelliklere sahip birimlerden yardım alabiliyoruz. Özellikle saldırı birimlerini düşman hatlarını aşma konusunda çok akıllıca kullanmamız gerekiyor. Aksi halde saldırımız başarısızlıkla sonuçlanabilir ve kazandığımızdan çok kaybedebiliriz.

Enemy Lines'ın en dikkat çeken yanlarından bir tanesi de başka oyuncularla klan kurabilme şansına sahip oluşumuz. Bu sayede rakiplerimiz karşısında daha sağlam bir duruşa sahip olabiliyoruz. Gerektiği zaman yardım alıp gönderebilmek, etkileşimi artırıyor ve keyifli dostluklar kurulmasını sağlıyor.

Genel olarak Enemy Lines kalite seviyesi yüksek ve sürükleyici bir strateji oyunu. Uzun soluklu bir oyun arıyorsanız Enemy Lines tercih etmeniz gereken yapımlardan bir tanesi.