English Verb Conjugator

English Verb Conjugator

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 103
  • DOSYA BOYUTU 7.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ian Tipton

English Verb Conjugator pratik bir İngilizce fiil çekimleri uygulamasıdır

English Verb Conjugator eğer İngilizce fiilleri öğrenmek ve kullanmak konusunda size yardımcı olacak bir araç arıyorsanız işinize yarayacak bir İngilizce fiil çekimleri uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan English Verb Conjugator temel olarak İngilizce'de kullanılan 2000'den fazla düzenli ve düzenli fiili bir araya topluyor ve bu fiillerin farklı zaman kiplerindeki farklı şahıslara göre çekimlerini listeliyor. Kullanıcılar uygulamanın arama bölümünden faydalanarak aradıkları İngilizce fiillerin köklerini yazıyorlar ve sonrasında çekimler listeleniyor. Bu sayede saniyeler içinde aradığınız fiilin çekimine ulaşabiliyorsunuz.

English Verb Conjugator çevrimdışı kullanılabiliyor. Uygulamanın bu özelliği onu internet bağlantısına sahip olmadığınız yurt dışı gezilerinde kullanabilmeniz için ideal bir seçenek yapıyor. Kullanıcılar diledikleri fiilleri ve çekimlerini kopyalayabiliyor, e-posta veya SMS aracılığıyla paylaşabiliyorlar.