Episode APK

Episode APK

kullanıcı

Episode APK Android oyunu, aşk, romantizm, macera, drama içeren hikayeler yaşatıyor. En sevdiğiniz hikayedeki ana karakter olmak istemez misiniz?

Episode APK, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz interaktif bir simulasyon oyunudur. Oyun içerisinde roman, macera ve fantezi gibi belirli kategoriler altındaki hikayeler keşfedeceksiniz.

Episode APK İndir

Keşfettiğiniz hikayelerde yer alan karakterleri canlandırarak onlar adına kararlar vermeniz gereken oyunda, karakterlerin geleceğini siz belirliyorsunuz. Yönlendirdiğiniz karakter için sadece kararları değil aynı zamanda hareketleri de siz yapıyorsunuz. Karakterin gitmesini istediği yeri belirleyerek yönlendirebilirsiniz. Birbirinden farklı onlarca karakterden biri olarak bir çok hikaye içinde rol alabilirsiniz.

Oldukça farklı ve etkileyici bir oyun olan Episode: Choose Your Story, interaktif ve görüntülü hikayelere katılmanızı ve dilediğini kararları vererek hikayenin gidişatoına yön vermenizi gerektiriyor. Android cihazlarınız üzerindeki oyunları oynamaktan sıkıldıysanız ve farklı oyunlar denemek istiyorsanız, Episode: Choose Your Story'i ücretsiz olarak indirerek birbirinden eğlenceli hikayelere girebilir ve farklı rollere bürünebilirsiniz.

En büyük flört yarışması LOVE ON FIRE’a katılmak için seçildiniz. Diğer seksi bekarlarla birlikte lüks sahil köşkünde yaşayacak ve gerçek aşkınızı arayacaksınız.

Operasyon kilit oyuncu: Genç bir FBI ajanı olarak kilit oyuncuyu korumakla görevlendirildiniz. Sorun şu ki, o göz alıcı! Aşk yaşarken gerçek kimliğinizi bir sır olarak tutabilir misiniz?

Maskenin arkasında: Bir öpücük ne kadar yanlış olabilir? Birincisi o sizin komşunuz. İkincisi, o popüler bir yayıncı. Üç, binlerce kişinin kişinin gözü önünde yanlışlıkla açılmış bir canlı yayındı.

Özel dersler: Yeni komşunuz beladan başka bir şey değil! Sevimli, zeki, atletik ve ebeveynleriniz arasındaki bir yanlış anlaşılmadan sonra artık onun özel öğretmenisiniz. İkiniz hayalinizdeki üniversitede kalan tek yerde akademik rakipler olduğunuzu anladığınızda işler kızışıyor!

İki milyarder arasında: Rakibini baştan çıkarmak için bir milyarder tarafından işe alınırsınız. Onunla ne kadar çok zaman geçirirseniz geçmişi hakkında o kadar çok bilgi alırsınız ve ona aşık olabilirsiniz. Kalbinize kilit vurmalısınız! Görevinizi başarıyla tamamlayabilecek misiniz?

Milyarlarca okunan ve 150.000’den fazla hikaye ile Episode, kaderinizi seçtiğiniz muazzam interaktif hikayelerle dolu bir oyun. Kendi hikayenizi de yazabilirsiniz!

  • Avatarınızı özelleştirin ve kıyafetinizi tasarlayın.
  • En sevdiğiniz karakterlerle ilişkiler geliştirin. Rakipleriniz mi yoksa Romeo’lar mı olacaklar?
  • Seçimlerinizle kaderinizi değiştirin.
  • Tüm farklı sonları keşfedin.
  • Kendinizi binlerce farklı dünyaya bırakın, seçenekler sonsuzdur!