Episode: Choose Your Story

Episode: Choose Your Story

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,584
  • DOSYA BOYUTU 49.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Episode Interactive

Episode: Choose Your Story, farklı hikayeler keşfederek bu hikayalerdeki karakterleri kontrol edeceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android simülasyon oyunudur.

Episode: Choose Your Story, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz interaktif bir simulasyon oyunudur. Oyun içerisinde roman, macera ve fantezi gibi belirli kategoriler altındaki hikayeler keşfedeeksiniz.

Keşfettiğiniz hikayelerde yer alan karakterleri canlandırarak onlar adına kararlar vermeniz gereken oyunda, karakterlerin geleceğini siz belirliyorsunuz. Yönlendirdiğiniz karakter için sadece kararları değil aynı zamanda hareketleri de siz yapıyorsunuz. Karakterin gitmesini istediği yeri belirleyerek yönlendirebilirsiniz. Birbirinden farklı onlarca karakterden biri olarak bir çok hikaye içinde rol alabilirsiniz.

Oldukça farklı ve etkileyici bir oyun olan Episode: Choose Your Story, interaktif ve görüntülü hikayelere katılmanızı ve dilediğini kararları vererek hikayenin gidişatoına yön vermenizi gerektiriyor. Android cihazlarınız üzerindeki oyunları oynamaktan sıkıldıysanız ve farklı oyunlar denemek istiyorsanız, Episode: Choose Your Story'i ücretsiz olarak indirerek birbirinden eğlenceli hikayelere girebilir ve farklı rollere bürünebilirsiniz.