Erkoz Ticari Entegre Programı 2009

Erkoz Ticari Entegre Programı 2009

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,908
  • DOSYA BOYUTU 2.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Erkoz Yazılım

Alım, satım, stok yönetim, oto servis ve diğer tüm teknik servis hizmeti veren işyerleri için, hepsinin bir arada olduğu kullanımı basit, ihtiyaca yönelik, detaylı bir uygulamadır.

2009 Erkoz Ticari Entegre programı komple bir paket olup, her türlü ihtiyacınız için size çözümler sunmaktadır.

Alım, satım, stok yönetim, oto servis ve diğer tüm teknik servis hizmeti veren işyerleri için, hepsinin bir arada olduğu kullanımı basit, ihtiyaca yönelik, detaylı bir uygulamadır. Sadece alım, satım işleriyle uğraşıyorsanız ve teknik servisle alakanız yoksa sorun değil, sadece istediğiniz kısımlara sahip olacaksınız. Yada yedek parça satışı yapan bir işyeri iken aynı zamanda oto servis hizmetide veriyorsanız bu program sizin ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Detaylı stok takibi yapabilecek, alış faturalarınızı düzenleyecek ve tedarikçilerinize olan borçlarınızın, ödemelerinizin takibini yapabileceksiniz.

Müşterilerinizin carilerini kontrol altında tutup, her türlü gelir ve giderinizi Kasadan takip edebileceksiniz. Otomobil servis hizmetinin haricindeki, herhangibir teknik servis işi ile ilgileniyorsanız, bu program sizin içinde tasarlandı.
Alış faturalarınızı işleyerek, stok listenizi oluşturabilir
Bu alışlardan doğan borçlarınızın ödeme planını yapar ve takip edebilirsiniz, Nakit (Ytl, Euro, Dolar olarak)-Çek-Taksit
Stok listenizin Parasal ve adetsel değerlerini, istediğiniz kriterlere göre alabilirsiniz.(Alış fiyatı-Satış fiyatı üzerinden, Satılan miktar-Alınan miktar ve Kalan miktara göre gibi)
Hangi malın, hangi tarihte, kime, kaç paradan, kaç adet satıldığını görebilirsiniz.
Stok listenizdeki tüm ürünler için Kar Marjı hesaplaması yapılır, bu sayede hangi üründen ortalama ne kadar kar ettiğinizi görebilirsiniz. (Alış satış fiyatları ve alış miktarlarına göre hesaplanır )
Müşterilerinizin satış sonrası carilerini kontol eder, ödeme planını alım faturasında olduğu gibi yapabilirsiniz. Her satış sonrası toplam ne kadar satış yapılmış, ne kadar çek alınmış, bu çeklerin ne kadarı tahsil edilmiş, toplam ne ödeme yapılmış, kdv miktarınız gibi değereri aynı zamanda müşterilerinize görede alabilirsiniz.

Müşteri hesap ekstresi alabilir, satış faturası kesebilir, servis iş kabul formu, fiyat teklifi gibi formların çıktılarını alabilirsiniz.

İstediğiniz kritere göre arama yapabilir, eski kayıtlarınıza basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Gibi daha bir çok özelliği bünyesinde barındıran Erkoz Ticari Entegre programımızın demosunu incelediğinizde memnun kalacaksınız.