Escape Blocks 3D

Escape Blocks 3D

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 187
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Big Head Games

Escape Blocks 3D, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz mükemmel bir 3 boyutlu bulmaca oyunudur.

Escape Blocks 3D, yeşil, kırmızı ve sarı kutuların bulunduğu bir 3 boyutlu bulmaca oyunudur. Oyundaki amacınız her bölümdeki yeşil kutuları düşürmeden veya patlatmadan kırmızı kutuları yok etmek.

Kırmızı kutuları yok etmek için sarı kutuların patlama özelliğini kullanabilirsiniz. Mavi kutuları patlatmanız veya patlatmamanız hiçbirşeyi değiştirmiyor. Bu yüzden mavi kutuları gerektiğinde kullanabilirsiniz. En iyi 3 boyutlu bulmaca oyunlarından biri olan Escape Blocks 3D ile saatlerce sıkılmadan bulmaca keyfi yapabilirsiniz.

Ustalaşmanın zaman aldığı oyunda hızlı ve güzel fikirler üreterek her bölümü 3 yıldızla geçmeye çalışmalısınız. Size verilen 3 dakikalık süre içerisinde bölümü bitiremezseniz kırmızı kutular heryeri yok ediyor.

Yüksek çözünürlüğe sahip grafikleri, her yaştan oyuncuya hitap etmesi ve sürekli eklenen yeni bölümleri ile oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunu olan Escape Blocks 3D'yi ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.