Escape Fear House - 2

Escape Fear House - 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Best escape games

Escape Fear House - 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Escape Fear House - 2 ürpertici bir atmosferi zorlu bulmacalarla birleştiren bir mobil korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Escape Fear House - 2'de fırtınalı bir havada terk edilmiş gibi görünen bir köşke sığınmaya çalışan bir kahramanı yönetiyoruz. Kahramanımız bu köşke girdiğinde aslında tam olarak terk elilmediğini keşfediyor. Karşısına çıkan kan dondurucu sahneler ise buradan kaçması gerektiğini ona hatırlatıyor. Biz de ona bu kaçış mücadelesinde yardımcı oluyoruz.

Escape Fear House - 2'nin oynanışı bir point & click türündeki macera oyunlarına benziyor. Oyunda ilerleyebilmek için karşımıza çıkan bulmacaları çözmemiz gerekiyor. Bu iş için bulunduğumuz ortamı iyice araştırmamız, etraftaki gizli eşyaları ve ipuçlarını keşfetmemiz ve bu eşya ve ipuçlarını birleştirerek ihtiyaç duyulan yerlerde kullanmamız gerekiyor. Kimi zaman karşımıza belli bir süre içerisinde çözmemiz gereken bulmacalar da çıkıyor ve oyundaki tansiyon yükseliyor.

Escape Fear House - 2 kulaklıklarla oynadığınızda daha etkili bir atmosfer yaratmakta.