Escape the Zombie Room

Escape the Zombie Room

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 46
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici lcmobileapp79

Escape the Zombie Room, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz en zombi temalı kaçış oyunlarından biri.

Escape the Zombie Room oyununun kana susamış zombilerle aksiyona girme oyunları olmazlarınız arasındaysa kesinlikle es geçmemeniz gereken bir yapım olduğunu düşünüyorum. Zombilerin yaşadığı odalarda mini bulmacaları çözerek ilerleyeceğiniz oyunda gizli objeleri kullanarak çıkış noktasına olabildiğince kısa sürede varmanız gerekiyor. Tabii ki zombilere ziyafet yaşatmak istemiyorsanız…

Klasik odadan kaçış oyunlarını zombilerle birleştiren Escape the Zombie Room’da virüsten etkilenerek zombiye dönüşmüş insanlarla dolu bir hastanede gözlerimizi açıyoruz. Hayatta kalmayı başaran tek insan olarak bulunduğumuz yerden bir an önce, arkamıza bile bakmadan kaçmamız gerekiyor. Hastanenin 5 farklı odası arasında geçiş yaptığımız oyunda ilerleyebilmek için bir zamanlar insanların kullandığı objeler arasından işimize yarayanları bulmamız gerekiyor. Objeler her kaçış oyununda olduğu gibi ortalık yerde değil ve aralarındaki bağlantıyı çözerek ulaşıyoruz.

Ara sıra da olsa zombilerle karşı karşıya geldiğimiz kaçış oyununda atmosfer oldukça başarılı. Gerek odalardan gerekse de ses efektlerinden kendimizi zombilerle gerçekten baş başa kalmış gibi hissediyoruz. Bu heyecan ilerleyişte de sürüyor. Odalar arasında geçiş yaparken arkamızdan bizi zombi takip ediyormuş hissi yaşıyoruz.