Eternal Descent: Heavy Metal Heroes

Eternal Descent: Heavy Metal Heroes

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 78
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Incendium Records LTD

Eternal Descent: Heavy Metal Heroes, Llexi Leon tarafından yazılan çizgi romandan esinlenerek iOS platformu üzerinde çıkış yapan ilerlemeli bir dövüş oyunudur.

Llexi Leon tarafından yazılan çizgi roman serisinden esinlenerek iOS platformu için geliştirilen dövüş tabanlı bir oyun olan Eternal Descent: Heavy Metal Heroes içerisinde Andrew W.K., Wayne Static, Joe Satriani ve Misha Mansoor gibi ünlü heavy metal ve rock yıldızlarına da yer verilmiş.

iPhone 4S ve iPad2 sonrası cihazlar üzerinde oynanması tavsiye edilen oyun, önceki nesil iPhone ve iPad cihazlar üzerinde maalesef oynanamıyor.

Çizgi roman serisinin karanlık ve fantastik dünyasını mobil cihazlar üzerine taşıyan oyunda karşınıza çıkacak sonsuz sayıdaki düşmanı yok ederek, cehennemin kapıları için savaşmalısınız.

Joe Satriani, Misha Mansoor ve Andrew W.K. ile omuz omuza savaşacağınız oyunda, rakipleriniz arasında Michael Amott, Wayne Static ve Loki yer alıyor.

Tüm oyun boyunca çalan heavy metal müzik ezgileri sizi sizden alıp götürürken, korumanız gereken bir şehir ve yüzleşmeniz gereken düşmanlar olduğunu unutmayın.

Tüm düşmanlarınızı saf dışı bırakın ve Eternal Descent: Heavy Metal Heroes'un en iyi heavy metal kahramanı olduğunuz herkese kanıtlayın.