Euro Truck Simulator 2018

Euro Truck Simulator 2018

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,338
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zuuks Games

Euro Truck Simulator 2018, mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu

Euro Truck Simulator 2018 eğer mobil cihazlarınız üzerinde araç kullanma keyfiniz yaşamak ve sürüş yeteneklerinizi konuşturmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir kamyon simülatörü.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kamyon oyunu olan Euro Truck Simulator 2018'de araçlarımızla Avrupa yollarına çıkıyoruz ve yük taşıyarak görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Euro Truck Simulator 2018'e başlarken kendi nakliye şirketimizi kuruyoruz, sonrasında ise görevleri alarak farklı türdeki yükleri Avrupa'nın farklı şehirleri arasında taşımaya çalışıyoruz.

Euro Truck Simulator 2018 içinde 5 farklı Avrupa kamyonunu kullanabilmektesiniz. Oyunda görevleri yaptıkça para kazanıyor, yeni kamyonların kilidini açabiliyorsunuz. Kamyonların içleri özel olarak modellenmiş, bu da kokpit kamerasını kullanabileceğiniz, direksiyon ve göstergeleri görebileceğiniz anlamına gelmekte.

Hem şehir içi yollara, hem de kırsal alandaki yollara yer veren Euro Truck Simulator 2018 içinde 50'den fazla görev bulunmakta. Oyunun Türkçe olması ise güzel bir özellik.