European War 5: Empire

European War 5: Empire

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 24
  • DOSYA BOYUTU 83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EasyTech

Geçmişte yaşanmış büyük savaşlarda rol alarak dev bir orduyu yöneteceğiniz eşsiz bir oyundur.

Android, İOS ve Windows sürümleri ile üç farklı platformda oyun tutkunlarıyla buluşan ve ücretsiz olarak hizmete sunulan European War 5: Empire, kendi imparatorluğunuzu kurarak onlarca gülü devlete karşı mücadele edeceğiniz ve gerçek zamanlı strateji savaşlarına katılarak ganimet kazanacağınız kaliteli bir oyundur.

Sürükleyici savaş senaryosu ve aksiyon dolu bölümleri ile sıkılmadan oynayacağınız bu oyunda yapmanız gereken, ortaçağdaki imparatorluklardan dilediğinizi seçerek güçlü bir ordu kurmak ve kendi ülkenizi inşa ederek rakiplerinizle nefes kesen savaşlar yapmaktır.

Tarihte gerçekleşmiş onlarca büyük savaştan esinlenerek tasarlanan ve ortaçağda varlık gösteren onlarca imparatorluğun arasındaki çatışmalardan bahsedilen eşsiz bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda Klasik çağ, orta çağ, barut çağı, sanayi çağı gibi geçmişten bugüne kadar yaşanmış tüm çağlarda yer alabilir ve bulunduğunuz çağın imkanlarını kullanarak kendi ordunuzu kurabilirsiniz. Strateji oyunları arasında bulunan ve oldukça geniş bir kitleye hitap eden European War 5: Empire ile yeni yerler fethedebilir ve ülke sınırlarınızı genişletebilirsiniz.

Ticareti geliştirerek ekonomik dengeyi kurabilir ve askeri gücünüzü artırabilirsiniz.