Everyday Auto Backup

Everyday Auto Backup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 285
  • DOSYA BOYUTU 2.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici LionMax Software

Everyday Auto Backup sayesinde istediğiniz aralıklarla dosya ve dizinlerinizin yedeklenmesini ücretsiz olarak sağlayabilirsiniz.

Everyday Auto Backup programı, bilgisayarınızdaki dosyaların yedeklerini düzenli olarak almak istiyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve direkt olarak nelerin yedekleneceğini ve ne şekilde yedekleneceğini belirleyebiliyorsunuz.

Sizin belirlediğiniz yedekleme döngüsü geldiğinde, hiç bir müdahaleye gerek bırakmadan başlayabilen program, dakika başından tutun da aylık yedeklemelere kadar farklı seçenekleri kullanmanıza imkan tanıyor.

Bilgisayarınızın tarih veya saati değiştiğinde bile kendini hemen buna adapte edebilen Everyday Auto Backup sayesinde yedeklemelerinizin aksaması oldukça zor. Hangi klasör ve hedefe dosyaların yedekleneceği, hangi aralıklarla yedeklenecekleri, alt klasör barındırıp barındırmayacağı ve sadece değişiklik yapılmış dosyaların yedeklenmesi gibi onlarca işe yarar özellik de programda mevcut.

Oldukça kolay kullanılır bir arayüze sahip olan programda istediğiniz ayarları hemen yapabiliyor ve yedeklemelerin başlamasını sağlayabiliyorsunuz.