Evie Launcher

Evie Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 185
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Evie Labs Inc.

Evie Launcher, Android telefonlarınızda kullanabileceğiniz hızlı ve akıcı deneyim sunan bir başlatıcı uygulamasıdır.

Evie Launcher, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızı özelleştirmeniz için kullanabileceğiniz bir ana ekran uygulamasıdır. Harika performans sunan uygulama ile daha akıcı bir deneyim yaşayabiliyorsunuz.

Telefonların ya da tabletlerin varsayılan arayüzlerinden sıkılanların mutlaka denemesi gereken bir uygulama olarak karşımıza çıkan Evie Launcher, radikal tasarımı ve sunduğu performans ile göz dolduruyor. Ana ekran yönetimi üzerinden birden fazla hakimiyet alanı sunan uygulama ile tüm alışkanlıklarınız değişiyor. Tıpkı yeni bir telefon almış gibi hisse kapılmanıza olanak sağlayan Evie Launcher ile eski telefonunuzdan eser kalmıyor. Canlı duvar kağıtları ve farklı parmak kontrollerini destekleyen uygulama telefonunu kişiselleştirmek isteyen herkesin mutlaka denemesi gereken bir uygulamadır. Oldukça kısa tepki süresine sahip olan uygulamanın sunduğu performansı bir hayli seveceğinizi söyleyebilirim. 

Birçok farklı özellik sunan uygulamayı Android 4.4 ve üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarınıza indirebiliyorsunuz. Cihazlarınıza kurabileceğiniz en iyi launcher programlarından birisi olarak tanımlayabileceğim Evie Launcher'ı sakın kaçırmayın.