Evil Dead: Endless Nightmare

Evil Dead: Endless Nightmare

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 90
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Boomdash Digital Limited

Evil Dead: Endless Nightmare mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur

Evil Dead: Endless Nightmare, FPS kamera açısıyla oynanan bir mobil korku oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunu şeklindeki bir korku oyunu olan Evil Dead: Endless Nightmare'de oyuna adını veren ünlü korku filmlerindeki senaryoda baş rolde oynuyoruz. Oyundaki temel amacımız filmin geçtiği kulübenin içerisinden kurtulmak ve karanlık orman içinde yol alarak kendimize bir çıkış yolu bulmak. Fakat bu iş hiç de kolay olmuyor; çünkü lanetli ormandaki ağaçlar, sarmaşıklar ve korkunç canavarlar bizi durdurmaya çalışıyor.

Evil Dead: Endless Nightmare'de kahramanımız sürekli koşuyor. Bir yandan kahramanımızı yönlendirerek karşısına çıkan engelleri aşmasını sağlarken bir yandan da sahip olduğumuz silahları kullanarak canavarlarla savaşıyoruz. Oyun boyunca bize farklı görevler veriliyor ve bu görevleri tamamladıkça yeni silahların kilidini açabiliyoruz. Bu silahlar arasında film ile özdeşleşmiş elektrikli testere de bulunmakta. Oyundaki bölüm sonu canavarları ise bize daha heyecanlı bir oyun tecrübesi yaşatıyor.

Evil Dead: Endless Nightmare birinci şahıs bakış açısından oynanıyor oluşu nedeniyle daha da ürpertici olan bir korku oyunu. Oyunun grafik kalitesi ise ortalamanın üzerinde.