Extreme Road Trip 2

Extreme Road Trip 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 382
  • DOSYA BOYUTU 21.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Roofdog Games

Extreme Road Trip 2, durma lüksünüzün olmadığı aksiyon dolu bir yarış oyunu ve de hem ücretsiz hem de ufak boyutlu.

Extreme Road Trip 2, Hill Climb Racing tarzında yarış oyunlarına farklı bir boyut kazandıran yapımları seviyorsanız tavsiye edebileceğim bir Windows 8.1 oyunu. Spor arabalarla birbirinden tehlikeli hareketler yapabileceğiniz fizik tabanlı yarış oyununda hepsi birbirinde lüks spor arabalardan polis arabalarına kadar 90’dan fazla araba seçebiliyorsunuz.

Detaylı hazırlanmış görsellerinin yanında gaza getiren çılgın müzikleri ile dikkat çeken yarış oyununda akrobatik hareketler sergilemeye müsait pistlerde yarışlara katılıyorsunuz. Rampalardan uçarak oldukça tehlikeli hareketler yapmaya çalışıyorsunuz. Hayatınızı ne kadar riske atarsanız o kadar fazla puan kazanıyorsunuz.

Gece – gündüz demeden yarıştığımız oyunda araçların gaz pedalında sorun olan arabaları kontrol ettiğinizden durma lüksünüz yok. Sürekli hareket halinde olduğunuzdan yola iyice odaklanmanız gerekiyor. Oyundaki amacınız ise bir yerlere çarpmadan gidebildiğiniz kadar gidebilmek. Tabii ki pistler engebeli olduğundan bu oldukça zor. Yer yer güçlendiricilerden yardım alabilseniz de bunlar sınırlı ve yerinde kullanmadığınızda yarardan çok zarar sağlıyor.

Aksiyon ve adrenalin dolu yarış oyununda görevleri başarılı şekilde tamamlayabilmek için akrobatik numaralar yapmanız tek başına yeterli oluyor. Lakin farklı arabalarla oynamak istiyorsanız yolların belli noktaların dizilmiş altınları da toplamanız gerekiyor.

Oyunun oynanışı ise oldukça basit. Arabanızı kontrol etmek için klavyeden sağ ve sol yön tuşlarını (tablette sağa ve sola yerleştirilmiş silik butonları) kullanıyorsunuz. Hiçbir şekilde duramadığınızdan, yere yumuşak için yapmak için yön tuşlarını kararında kullanmanızı öneririm. Aksi halde tepe taklak oluyorsunuz. Diğer oyunlardaki gibi araba yaylanmıyor.