Fake-A-Call

Fake-A-Call

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Excelltech

Fake-A-Call uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda istediğiniz kişilerden sahte çağrılar alabilirsiniz.

Fake-A-Call uygulaması, her Android akıllı telefon ve tablet sahibinin mobil cihazlarında bulunması gereken hayat kurtarıcı uygulamalardan bir tanesi diyebilirim. Uygulamanın temel amacı sahte çağrılar almanıza olanak sağlamak ve bunu gerçekleştirebilmek için neredeyse her şeyi sorunsuz bir şekilde sunabiliyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve çok sayıda güzel özelliği oldukça basit bir şekilde sunabilen uygulama, en büyük yardımcılarınızdan bir tanesi olacaktır.

Özellikle bir şekilde ortamında bulunduğunuz insanlardan uzaklaşmak ve onlara bir bahane uydurmak istiyorsanız sahte bir telefon çağrısı almanın ne kadar önemli olacağını da bilirsiniz. Sizi acilen arayan ve yanında isteyen bir tanıdığınızın sizi araması bu tür durumlarda kurtarıcı olabiliyor ve bu nedenle Fake-A-Call'un sahte çağrı yapma özelliği vazgeçilmez bir hale geliyor.

Uygulamayı kullanırken kaç dakika sonra bir sahte aramanın yapılması gerektiğini belirleyebiliyor, arama ekranını değiştirebiliyor, hangi zil sesinin çalacağını seçenebiliyor ve hatta isterseniz önceden kaydedeceğiniz bir sesin karşı taraftan oynatılmasını sağlayabiliyorsunuz. Önceden yapacağınız ve annenizin, arkadaşlarınızın, sevgilinizin size gelmenizi istediği bir ses kaydı, dışarıdan da duyulacaktır ve böylece yanından ayrılmak istediğiniz kişiler gerçekten sizi birilerinin çağırdığını zannedeceklerdir.

Fake-A-Call'u kullanırken herhangi bir sorun ya da takılma ile karşılaşmak da mümkün değil. İnternet bağlantısı gerektirmeyen ve dilerseniz rehberinizdeki numaraların gerçek bilgilerini alarak onları da çağrı cevaplama ekranında gösterebilen uygulama, bir numaralı yardımcılarınız arasına girebilir. Kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.